LKS Pawłów
Aktualności
Informacje
Historia
Galeria
Forum
Księga gości
Piłka Nożna
Seniorzy
Juniorzy starsi
Archiwum
Seniorzy: poprzednie sezony
Juniorzy: poprzednie sezony
Kompletne archiwum
Logowanie





Hasło?
Aktualności arrow Seniorzy arrow Terminarz i wyniki
Następne spotkanie

Terminarz
źródło: www.podokregraciborz.republika.pl

1. kolejka (11/08/2012 - 12/08/2012)

sobota, 11 sierpnia 2012
17:00 ChaLKS Chałupki-GamLKS Gamów2:2
17:00 RasLKS Raszczyce-PawLKS Pawłów0:2
17:00 OwsLKS Owsiszcze-SamLKS Samborowice4:1
niedziela, 12 sierpnia 2012
15:00 KobLKS Płomień Kobyla-GasGKS Dąb Gaszowice II1:5
15:00 MarLKS 07 Markowice-LysLKS Lyski1:4
16:00 BieLKS Bieńkowice-BrzLKS Brzezie1:3
17:00 RzuLKS Strzelec Rzuchów-PstLKS Pstrążna0:0
17:00 PłoLKS Wicher Płonia Racibórz-SieLKS Płomień Siedliska4:2
Do góry
2. kolejka (15/08/2012)

środa, 15 sierpnia 2012
14:00 GasGKS Dąb Gaszowice II-RasLKS Raszczyce3:1
15:30 GamLKS Gamów-PłoLKS Wicher Płonia Racibórz4:2
15:30 PstLKS Pstrążna-OwsLKS Owsiszcze0:2
16:00 BrzLKS Brzezie-KobLKS Płomień Kobyla5:2
17:00 SamLKS Samborowice-SieLKS Płomień Siedliska1:1
17:00 LysLKS Lyski-RzuLKS Strzelec Rzuchów2:2
17:00 PawLKS Pawłów-MarLKS 07 Markowice5:2
17:00 ChaLKS Chałupki-BieLKS Bieńkowice5:0
Do góry
3. kolejka (18/08/2012 - 18/11/2012)

sobota, 18 sierpnia 2012
17:00 RasLKS Raszczyce-BrzLKS Brzezie4:1
17:00 OwsLKS Owsiszcze-LysLKS Lyski1:0
niedziela, 19 sierpnia 2012
15:00 MarLKS 07 Markowice-GasGKS Dąb Gaszowice II1:2
15:00 KobLKS Płomień Kobyla-ChaLKS Chałupki2:3
15:30 PłoLKS Wicher Płonia Racibórz-SamLKS Samborowice2:4
16:00 BieLKS Bieńkowice-GamLKS Gamów1:6
17:00 RzuLKS Strzelec Rzuchów-PawLKS Pawłów0:0
niedziela, 18 listopada 2012
13:30 SieLKS Płomień Siedliska-PstLKS Pstrążna1:1
Do góry
4. kolejka (25/08/2012)

sobota, 25 sierpnia 2012
17:00 PawLKS Pawłów-OwsLKS Owsiszcze2:1
17:00 GasGKS Dąb Gaszowice II-RzuLKS Strzelec Rzuchów1:2
17:00 ChaLKS Chałupki-RasLKS Raszczyce2:1
niedziela, 26 sierpnia 2012
15:30 GamLKS Gamów-SamLKS Samborowice2:1
15:30 PstLKS Pstrążna-PłoLKS Wicher Płonia Racibórz2:4
16:00 BrzLKS Brzezie-MarLKS 07 Markowice0:2
16:00 BieLKS Bieńkowice-KobLKS Płomień Kobyla4:2
17:00 LysLKS Lyski-SieLKS Płomień Siedliska8:1
Do góry
5. kolejka (01/09/2012 - 02/09/2012)

sobota, 01 września 2012
16:00 RasLKS Raszczyce-BieLKS Bieńkowice8:3
16:00 MarLKS 07 Markowice-ChaLKS Chałupki0:3
16:00 OwsLKS Owsiszcze-GasGKS Dąb Gaszowice II2:0
17:00 GamLKS Gamów-KobLKS Płomień Kobyla4:3
niedziela, 02 września 2012
15:30 PłoLKS Wicher Płonia Racibórz-LysLKS Lyski0:2
16:00 RzuLKS Strzelec Rzuchów-BrzLKS Brzezie2:2
16:00 SieLKS Płomień Siedliska-PawLKS Pawłów1:2
16:00 SamLKS Samborowice-PstLKS Pstrążna3:1
Do góry
6. kolejka (08/09/2012 - 09/09/2012)

sobota, 08 września 2012
16:00 LysLKS Lyski-SamLKS Samborowice4:0
16:00 PawLKS Pawłów-PłoLKS Wicher Płonia Racibórz4:0
16:00 ChaLKS Chałupki-RzuLKS Strzelec Rzuchów2:1
niedziela, 09 września 2012
15:00 KobLKS Płomień Kobyla-RasLKS Raszczyce1:3
15:30 GamLKS Gamów-PstLKS Pstrążna6:0
16:00 GasGKS Dąb Gaszowice II-SieLKS Płomień Siedliska1:0
16:00 BrzLKS Brzezie-OwsLKS Owsiszcze0:2
16:00 BieLKS Bieńkowice-MarLKS 07 Markowice1:1
Do góry
7. kolejka (15/09/2012 - 16/09/2012)

sobota, 15 września 2012
16:00 RasLKS Raszczyce-GamLKS Gamów2:2
16:00 MarLKS 07 Markowice-KobLKS Płomień Kobyla2:7
16:00 OwsLKS Owsiszcze-ChaLKS Chałupki1:1
niedziela, 16 września 2012
15:30 PłoLKS Wicher Płonia Racibórz-GasGKS Dąb Gaszowice II3:3
15:30 PstLKS Pstrążna-LysLKS Lyski2:3
16:00 RzuLKS Strzelec Rzuchów-BieLKS Bieńkowice3:0
16:00 SieLKS Płomień Siedliska-BrzLKS Brzezie2:3
16:00 SamLKS Samborowice-PawLKS Pawłów0:4
Do góry
8. kolejka (22/09/2012 - 23/09/2012)

sobota, 22 września 2012
16:00 PawLKS Pawłów-PstLKS Pstrążna2:1
16:00 BieLKS Bieńkowice-OwsLKS Owsiszcze4:3
16:00 RasLKS Raszczyce-MarLKS 07 Markowice2:1
16:00 SieLKS Płomień Siedliska-ChaLKS Chałupki0:3
niedziela, 23 września 2012
15:00 KobLKS Płomień Kobyla-RzuLKS Strzelec Rzuchów3:2
15:30 GamLKS Gamów-LysLKS Lyski5:0
16:00 GasGKS Dąb Gaszowice II-SamLKS Samborowice1:1
16:00 BrzLKS Brzezie-PłoLKS Wicher Płonia Racibórz2:1
Do góry
9. kolejka (29/09/2012)

sobota, 29 września 2012
16:00 OwsLKS Owsiszcze-KobLKS Płomień Kobyla7:0
16:00 SieLKS Płomień Siedliska-BieLKS Bieńkowice6:2
niedziela, 30 września 2012
15:00 MarLKS 07 Markowice-GamLKS Gamów1:5
15:30 PłoLKS Wicher Płonia Racibórz-ChaLKS Chałupki2:1
15:30 PstLKS Pstrążna-GasGKS Dąb Gaszowice II1:3
16:00 RzuLKS Strzelec Rzuchów-RasLKS Raszczyce2:0
16:00 SamLKS Samborowice-BrzLKS Brzezie0:1
16:00 LysLKS Lyski-PawLKS Pawłów0:4
Do góry
10. kolejka (06/10/2012 - 17/11/2012)

sobota, 06 października 2012
15:00 ChaLKS Chałupki-SamLKS Samborowice4:1
niedziela, 07 października 2012
14:00 KobLKS Płomień Kobyla-SieLKS Płomień Siedliska5:1
15:00 GamLKS Gamów-PawLKS Pawłów0:4
15:00 GasGKS Dąb Gaszowice II-LysLKS Lyski4:2
15:00 BrzLKS Brzezie-PstLKS Pstrążna4:0
15:00 BieLKS Bieńkowice-PłoLKS Wicher Płonia Racibórz2:3
15:00 MarLKS 07 Markowice-RzuLKS Strzelec Rzuchów2:2
sobota, 17 listopada 2012
14:00 RasLKS Raszczyce-OwsLKS Owsiszcze1:1
Do góry
11. kolejka (13/10/2012)

sobota, 13 października 2012
15:00 OwsLKS Owsiszcze-MarLKS 07 Markowice4:0
15:00 SieLKS Płomień Siedliska-RasLKS Raszczyce2:4
15:00 PawLKS Pawłów-GasGKS Dąb Gaszowice II6:1
niedziela, 14 października 2012
15:00 RzuLKS Strzelec Rzuchów-GamLKS Gamów0:1
15:00 PłoLKS Wicher Płonia Racibórz-KobLKS Płomień Kobyla5:2
15:00 SamLKS Samborowice-BieLKS Bieńkowice4:1
15:00 PstLKS Pstrążna-ChaLKS Chałupki1:1
15:00 LysLKS Lyski-BrzLKS Brzezie3:0
Do góry
12. kolejka (20/10/2012 - 21/10/2012)

sobota, 20 października 2012
14:00 RasLKS Raszczyce-PłoLKS Wicher Płonia Racibórz8:2
14:00 ChaLKS Chałupki-LysLKS Lyski1:0
niedziela, 21 października 2012
14:00 RzuLKS Strzelec Rzuchów-OwsLKS Owsiszcze1:3
14:00 MarLKS 07 Markowice-SieLKS Płomień Siedliska5:1
14:00 BrzLKS Brzezie-PawLKS Pawłów1:1
14:00 BieLKS Bieńkowice-PstLKS Pstrążna3:5
14:00 KobLKS Płomień Kobyla-SamLKS Samborowice3:1
15:00 GasGKS Dąb Gaszowice II-GamLKS Gamów1:2
Do góry
13. kolejka (27/10/2012 - 25/11/2012)

sobota, 27 października 2012
14:00 OwsLKS Owsiszcze-GamLKS Gamów6:4
14:00 SieLKS Płomień Siedliska-RzuLKS Strzelec Rzuchów2:0
14:00 PawLKS Pawłów-ChaLKS Chałupki4:2
niedziela, 28 października 2012
14:00 PłoLKS Wicher Płonia Racibórz-MarLKS 07 Markowice2:3
14:00 LysLKS Lyski-BieLKS Bieńkowice8:3
14:00 GasGKS Dąb Gaszowice II-BrzLKS Brzezie2:1
niedziela, 25 listopada 2012
13:00 SamLKS Samborowice-RasLKS Raszczyce6:0
13:00 PstLKS Pstrążna-KobLKS Płomień Kobyla1:1
Do góry
14. kolejka (03/11/2012)

sobota, 03 listopada 2012
13:00 ChaLKS Chałupki-GasGKS Dąb Gaszowice II8:1
13:00 RasLKS Raszczyce-PstLKS Pstrążna3:2
13:00 OwsLKS Owsiszcze-SieLKS Płomień Siedliska2:0
niedziela, 04 listopada 2012
13:00 GamLKS Gamów-BrzLKS Brzezie3:1
13:00 KobLKS Płomień Kobyla-LysLKS Lyski4:2
13:00 MarLKS 07 Markowice-SamLKS Samborowice3:1
13:00 RzuLKS Strzelec Rzuchów-PłoLKS Wicher Płonia Racibórz3:3
13:00 BieLKS Bieńkowice-PawLKS Pawłów1:2
Do góry
15. kolejka (10/11/2012 - 11/11/2012)

sobota, 10 listopada 2012
13:00 PłoLKS Wicher Płonia Racibórz-OwsLKS Owsiszcze3:1
13:00 SieLKS Płomień Siedliska-GamLKS Gamów1:1
13:00 PawLKS Pawłów-KobLKS Płomień Kobyla6:2
niedziela, 11 listopada 2012
13:00 SamLKS Samborowice-RzuLKS Strzelec Rzuchów1:2
13:00 PstLKS Pstrążna-MarLKS 07 Markowice0:3
13:00 LysLKS Lyski-RasLKS Raszczyce0:2
13:00 GasGKS Dąb Gaszowice II-BieLKS Bieńkowice3:2
13:00 BrzLKS Brzezie-ChaLKS Chałupki0:3
Do góry
16. kolejka (23/03/2013 - 24/03/2013)

sobota, 23 marca 2013
15:00 PawLKS Pawłów-RasLKS Raszczyce2:0
15:00 PstLKS Pstrążna-RzuLKS Strzelec Rzuchów3:1
15:00 SieLKS Płomień Siedliska-PłoLKS Wicher Płonia Racibórz0:1
niedziela, 24 marca 2013
15:00 GasGKS Dąb Gaszowice II-KobLKS Płomień Kobyla4:3
15:00 GamLKS Gamów-ChaLKS Chałupki5:3
15:00 BrzLKS Brzezie-BieLKS Bieńkowice2:3
15:00 LysLKS Lyski-MarLKS 07 Markowice2:2
15:00 SamLKS Samborowice-OwsLKS Owsiszcze1:1
Do góry
17. kolejka (30/03/2013 - 22/05/2013)

sobota, 30 marca 2013
15:00 PłoLKS Wicher Płonia Racibórz-GamLKS Gamów1:5
15:00 SieLKS Płomień Siedliska-SamLKS Samborowice2:2
15:00 RzuLKS Strzelec Rzuchów-LysLKS Lyski4:4
15:00 OwsLKS Owsiszcze-PstLKS Pstrążna2:1
15:00 MarLKS 07 Markowice-PawLKS Pawłów3:1
15:00 KobLKS Płomień Kobyla-BrzLKS Brzezie3:1
środa, 22 maja 2013
18:00 RasLKS Raszczyce-GasGKS Dąb Gaszowice II3:2
18:00 BieLKS Bieńkowice-ChaLKS Chałupki4:1
Do góry
18. kolejka (08/06/2013 - 09/06/2013)

sobota, 08 czerwca 2013
17:00 BrzLKS Brzezie-RasLKS Raszczyce5:2
17:00 ChaLKS Chałupki-KobLKS Płomień Kobyla10:1
17:00 PawLKS Pawłów-RzuLKS Strzelec Rzuchów13:0
17:00 PstLKS Pstrążna-SieLKS Płomień Siedliska1:2
18:00 GamLKS Gamów-BieLKS Bieńkowice6:1
niedziela, 09 czerwca 2013
15:00 GasGKS Dąb Gaszowice II-MarLKS 07 Markowice1:3
17:00 LysLKS Lyski-OwsLKS Owsiszcze0:4
17:00 SamLKS Samborowice-PłoLKS Wicher Płonia Racibórz4:1
Do góry
19. kolejka (13/04/2013)

sobota, 13 kwietnia 2013
17:00 SieLKS Płomień Siedliska-LysLKS Lyski1:0
17:00 OwsLKS Owsiszcze-PawLKS Pawłów1:1
17:00 RasLKS Raszczyce-ChaLKS Chałupki4:3
niedziela, 14 kwietnia 2013
14:00 PłoLKS Wicher Płonia Racibórz-PstLKS Pstrążna2:0
15:00 MarLKS 07 Markowice-BrzLKS Brzezie2:3
15:00 KobLKS Płomień Kobyla-BieLKS Bieńkowice5:3
17:00 SamLKS Samborowice-GamLKS Gamów2:1
17:00 RzuLKS Strzelec Rzuchów-GasGKS Dąb Gaszowice II1:3
Do góry
20. kolejka (20/04/2013 - 21/04/2013)

sobota, 20 kwietnia 2013
17:00 ChaLKS Chałupki-MarLKS 07 Markowice1:2
17:00 PawLKS Pawłów-SieLKS Płomień Siedliska5:1
17:00 PstLKS Pstrążna-SamLKS Samborowice0:0
niedziela, 21 kwietnia 2013
15:00 KobLKS Płomień Kobyla-GamLKS Gamów2:3
15:00 GasGKS Dąb Gaszowice II-OwsLKS Owsiszcze1:5
16:00 BieLKS Bieńkowice-RasLKS Raszczyce2:1
16:00 BrzLKS Brzezie-RzuLKS Strzelec Rzuchów2:1
17:00 LysLKS Lyski-PłoLKS Wicher Płonia Racibórz1:6
Do góry
21. kolejka (27/04/2013 - 28/04/2013)

sobota, 27 kwietnia 2013
17:00 PstLKS Pstrążna-GamLKS Gamów1:2
17:00 SieLKS Płomień Siedliska-GasGKS Dąb Gaszowice II3:2
17:00 OwsLKS Owsiszcze-BrzLKS Brzezie3:1
17:00 RasLKS Raszczyce-KobLKS Płomień Kobyla2:0
niedziela, 28 kwietnia 2013
14:00 PłoLKS Wicher Płonia Racibórz-PawLKS Pawłów2:2
15:00 MarLKS 07 Markowice-BieLKS Bieńkowice1:4
17:00 SamLKS Samborowice-LysLKS Lyski1:2
17:00 RzuLKS Strzelec Rzuchów-ChaLKS Chałupki2:4
Do góry
22. kolejka (01/05/2013)

środa, 01 maja 2013
11:00 GasGKS Dąb Gaszowice II-PłoLKS Wicher Płonia Racibórz1:2
14:30 GamLKS Gamów-RasLKS Raszczyce2:1
15:00 KobLKS Płomień Kobyla-MarLKS 07 Markowice1:3
16:00 BieLKS Bieńkowice-RzuLKS Strzelec Rzuchów4:2
16:00 BrzLKS Brzezie-SieLKS Płomień Siedliska7:1
17:00 ChaLKS Chałupki-OwsLKS Owsiszcze1:1
17:00 PawLKS Pawłów-SamLKS Samborowice4:2
17:00 LysLKS Lyski-PstLKS Pstrążna2:2
Do góry
23. kolejka (04/05/2013 - 05/05/2013)

sobota, 04 maja 2013
17:00 PstLKS Pstrążna-PawLKS Pawłów0:2
17:00 SamLKS Samborowice-GasGKS Dąb Gaszowice II2:6
17:00 OwsLKS Owsiszcze-BieLKS Bieńkowice2:0
17:10 ChaLKS Chałupki-SieLKS Płomień Siedliska6:1
niedziela, 05 maja 2013
14:00 PłoLKS Wicher Płonia Racibórz-BrzLKS Brzezie1:2
15:00 MarLKS 07 Markowice-RasLKS Raszczyce2:3
17:00 LysLKS Lyski-GamLKS Gamów1:1
17:00 RzuLKS Strzelec Rzuchów-KobLKS Płomień Kobyla1:1
Do góry
24. kolejka (11/05/2013 - 22/05/2013)

sobota, 11 maja 2013
17:00 RasLKS Raszczyce-RzuLKS Strzelec Rzuchów3:0
17:00 PawLKS Pawłów-LysLKS Lyski6:0
niedziela, 12 maja 2013
15:00 KobLKS Płomień Kobyla-OwsLKS Owsiszcze2:2
15:30 GamLKS Gamów-MarLKS 07 Markowice4:2
16:00 BieLKS Bieńkowice-SieLKS Płomień Siedliska2:3
17:00 GasGKS Dąb Gaszowice II-PstLKS Pstrążna4:1
środa, 15 maja 2013
17:30 ChaLKS Chałupki-PłoLKS Wicher Płonia Racibórz2:0
środa, 22 maja 2013
18:00 BrzLKS Brzezie-SamLKS Samborowice2:0
Do góry
25. kolejka (18/05/2013 - 19/05/2013)

sobota, 18 maja 2013
17:00 PawLKS Pawłów-GamLKS Gamów2:1
17:00 LysLKS Lyski-GasGKS Dąb Gaszowice II2:0
17:00 PstLKS Pstrążna-BrzLKS Brzezie0:1
17:00 SieLKS Płomień Siedliska-KobLKS Płomień Kobyla1:0
17:00 OwsLKS Owsiszcze-RasLKS Raszczyce4:0
niedziela, 19 maja 2013
14:00 PłoLKS Wicher Płonia Racibórz-BieLKS Bieńkowice1:4
17:00 SamLKS Samborowice-ChaLKS Chałupki3:2
17:00 RzuLKS Strzelec Rzuchów-MarLKS 07 Markowice2:4
Do góry
26. kolejka (25/05/2013 - 26/05/2013)

sobota, 25 maja 2013
16:00 MarLKS 07 Markowice-OwsLKS Owsiszcze1:4
17:00 RasLKS Raszczyce-SieLKS Płomień Siedliska6:1
17:00 ChaLKS Chałupki-PstLKS Pstrążna0:0
niedziela, 26 maja 2013
15:00 KobLKS Płomień Kobyla-PłoLKS Wicher Płonia Racibórz2:1
15:00 GasGKS Dąb Gaszowice II-PawLKS Pawłów1:3
15:30 GamLKS Gamów-RzuLKS Strzelec Rzuchów5:2
16:00 BieLKS Bieńkowice-SamLKS Samborowice0:3
16:00 BrzLKS Brzezie-LysLKS Lyski2:0
Do góry
27. kolejka (30/05/2013)

czwartek, 30 maja 2013
12:30 GamLKS Gamów-GasGKS Dąb Gaszowice II3:1
14:00 PawLKS Pawłów-BrzLKS Brzezie2:5
14:00 LysLKS Lyski-ChaLKS Chałupki3:3
14:00 PstLKS Pstrążna-BieLKS Bieńkowice0:2
14:00 SamLKS Samborowice-KobLKS Płomień Kobyla2:4
14:00 PłoLKS Wicher Płonia Racibórz-RasLKS Raszczyce0:5
14:00 SieLKS Płomień Siedliska-MarLKS 07 Markowice3:5
14:00 OwsLKS Owsiszcze-RzuLKS Strzelec Rzuchów5:1
Do góry
28. kolejka (01/06/2013)

sobota, 01 czerwca 2013
17:00 RasLKS Raszczyce-SamLKS Samborowice4:1
17:00 BieLKS Bieńkowice-LysLKS Lyski2:3
17:00 ChaLKS Chałupki-PawLKS Pawłów2:2
niedziela, 02 czerwca 2013
15:00 MarLKS 07 Markowice-PłoLKS Wicher Płonia Racibórz2:1
15:00 KobLKS Płomień Kobyla-PstLKS Pstrążna2:2
15:30 GamLKS Gamów-OwsLKS Owsiszcze2:5
16:00 BrzLKS Brzezie-GasGKS Dąb Gaszowice II3:0
17:00 RzuLKS Strzelec Rzuchów-SieLKS Płomień Siedliska1:4
Do góry
29. kolejka (15/06/2013)

sobota, 15 czerwca 2013
17:00 BrzLKS Brzezie-GamLKS Gamów5:2
17:00 GasGKS Dąb Gaszowice II-ChaLKS Chałupki3:4
17:00 PawLKS Pawłów-BieLKS Bieńkowice4:4
17:00 LysLKS Lyski-KobLKS Płomień Kobyla5:4
17:00 PstLKS Pstrążna-RasLKS Raszczyce1:3
17:00 SamLKS Samborowice-MarLKS 07 Markowice0:2
17:00 PłoLKS Wicher Płonia Racibórz-RzuLKS Strzelec Rzuchów2:3
17:00 SieLKS Płomień Siedliska-OwsLKS Owsiszcze2:3
Do góry
30. kolejka (22/06/2013)

sobota, 22 czerwca 2013
15:00 OwsLKS Owsiszcze-PłoLKS Wicher Płonia Racibórz0:3
16:00 MarLKS 07 Markowice-PstLKS Pstrążna3:1
niedziela, 23 czerwca 2013
17:00 GamLKS Gamów-SieLKS Płomień Siedliska6:2
17:00 RzuLKS Strzelec Rzuchów-SamLKS Samborowice1:6
17:00 RasLKS Raszczyce-LysLKS Lyski5:3
17:00 KobLKS Płomień Kobyla-PawLKS Pawłów4:4
17:00 BieLKS Bieńkowice-GasGKS Dąb Gaszowice II4:1
17:00 ChaLKS Chałupki-BrzLKS Brzezie3:2
Do góry
 
 
Tenis Stołowy
Aktualności
Skład
Terminarz i Wyniki
Tabela
Archiwum
Top 10 typujących
Klasa B 2012/2013
  Name P
1. Paweł 193
2. luka 172
3. rafal 168
4. andrew 155
5. adi1971 144
6. josef 126
7. patrick28 126
8. alexander89 118
9. shaqiri99 110
10. madzia 95
Sondy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 29
Wizyt dzisiaj: 22
Wizyt przez miesiąc: 346
Wizyt wszystkich: 208765
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!