LKS Pawłów
Aktualności
Informacje
Historia
Galeria
Forum
Księga gości
Piłka Nożna
Seniorzy
Juniorzy starsi
Archiwum
Seniorzy: poprzednie sezony
Juniorzy: poprzednie sezony
Kompletne archiwum
Logowanie





Hasło?
Aktualności arrow Juniorzy starsi arrow Terminarz i wyniki
Następne spotkanie

Terminarz
źródło: www.podokregraciborz.republika.pl

1. kolejka ()

sobota, 27 sierpnia 2011
14:00 KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice-RacKP Unia Racibórz1:4
niedziela, 28 sierpnia 2011
11:00 BogLKS Bogunice-NZaLKS Naprzód 46 Zawada1:3
11:00 NędLKS 1908 Nędza-SyrLKS Naprzód 32 Syrynia2:1
11:00 RudLKS Buk Rudy Wielkie-PszTS Górnik Pszów1:3
11:00 StuLKS Studzienna-RafKS Rafako Racibórz1:3
14:00 KrzLKS Krzyżanowice-PawLKS Pawłów0:0
Do góry
1. kolejka ()

niedziela, 04 września 2011
10:00 PszTS Górnik Pszów-KrzLKS Krzyżanowice8:0
11:00 PawLKS Pawłów-KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice4:0
11:00 SyrLKS Naprzód 32 Syrynia-RudLKS Buk Rudy Wielkie1:0
11:00 NZaLKS Naprzód 46 Zawada-NędLKS 1908 Nędza7:0
11:00 StuLKS Studzienna-BogLKS Bogunice5:1
11:00 RafKS Rafako Racibórz-RacKP Unia Racibórz1:2
Do góry
1. kolejka ()

sobota, 10 września 2011
10:00 RacKP Unia Racibórz-PawLKS Pawłów3:0
13:00 KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice-PszTS Górnik Pszów1:1
niedziela, 11 września 2011
11:00 NędLKS 1908 Nędza-StuLKS Studzienna1:3
11:00 RudLKS Buk Rudy Wielkie-NZaLKS Naprzód 46 Zawada2:4
11:00 KrzLKS Krzyżanowice-SyrLKS Naprzód 32 Syrynia2:3
11:00 BogLKS Bogunice-RafKS Rafako Racibórz0:5
Do góry
1. kolejka ()

środa, 14 września 2011
17:00 PszTS Górnik Pszów-RacKP Unia Racibórz5:2
17:00 SyrLKS Naprzód 32 Syrynia-KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice2:3
17:00 NZaLKS Naprzód 46 Zawada-KrzLKS Krzyżanowice0:1
17:00 StuLKS Studzienna-RudLKS Buk Rudy Wielkie2:1
17:00 BogLKS Bogunice-NędLKS 1908 Nędza2:1
17:00 RafKS Rafako Racibórz-PawLKS Pawłów4:2
Do góry
1. kolejka ()

niedziela, 18 września 2011
10:00 RacKP Unia Racibórz-SyrLKS Naprzód 32 Syrynia6:0
11:00 RudLKS Buk Rudy Wielkie-BogLKS Bogunice3:0
11:00 KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice-NZaLKS Naprzód 46 Zawada0:9
11:00 PawLKS Pawłów-PszTS Górnik Pszów2:6
11:00 NędLKS 1908 Nędza-RafKS Rafako Racibórz3:3
14:00 KrzLKS Krzyżanowice-StuLKS Studzienna0:1
Do góry
1. kolejka ()

niedziela, 25 września 2011
11:00 SyrLKS Naprzód 32 Syrynia-PawLKS Pawłów1:2
11:00 NZaLKS Naprzód 46 Zawada-RacKP Unia Racibórz3:7
11:00 StuLKS Studzienna-KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice6:0
11:00 BogLKS Bogunice-KrzLKS Krzyżanowice0:2
11:00 NędLKS 1908 Nędza-RudLKS Buk Rudy Wielkie2:3
11:00 RafKS Rafako Racibórz-PszTS Górnik Pszów4:2
Do góry
1. kolejka ()

niedziela, 02 października 2011
10:00 RacKP Unia Racibórz-StuLKS Studzienna3:2
10:00 PszTS Górnik Pszów-SyrLKS Naprzód 32 Syrynia3:1
11:00 KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice-BogLKS Bogunice2:0
11:00 PawLKS Pawłów-NZaLKS Naprzód 46 Zawada1:4
11:00 RudLKS Buk Rudy Wielkie-RafKS Rafako Racibórz0:4
14:00 KrzLKS Krzyżanowice-NędLKS 1908 Nędza0:2
Do góry
1. kolejka ()

niedziela, 09 października 2011
11:00 NZaLKS Naprzód 46 Zawada-PszTS Górnik Pszów1:1
11:00 StuLKS Studzienna-PawLKS Pawłów3:0
11:00 BogLKS Bogunice-RacKP Unia Racibórz3:3
11:00 NędLKS 1908 Nędza-KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice4:0
11:00 RudLKS Buk Rudy Wielkie-KrzLKS Krzyżanowice1:1
11:00 RafKS Rafako Racibórz-SyrLKS Naprzód 32 Syrynia0:2
Do góry
1. kolejka ()

niedziela, 16 października 2011
10:00 RacKP Unia Racibórz-NędLKS 1908 Nędza2:0
10:00 PszTS Górnik Pszów-StuLKS Studzienna4:0
11:00 KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice-RudLKS Buk Rudy Wielkie2:1
11:00 PawLKS Pawłów-BogLKS Bogunice3:1
11:00 SyrLKS Naprzód 32 Syrynia-NZaLKS Naprzód 46 Zawada1:5
14:00 KrzLKS Krzyżanowice-RafKS Rafako Racibórz1:2
Do góry
1. kolejka ()

niedziela, 23 października 2011
11:00 StuLKS Studzienna-SyrLKS Naprzód 32 Syrynia3:0
11:00 BogLKS Bogunice-PszTS Górnik Pszów0:3
11:00 NędLKS 1908 Nędza-PawLKS Pawłów2:0
11:00 RudLKS Buk Rudy Wielkie-RacKP Unia Racibórz0:2
11:00 RafKS Rafako Racibórz-NZaLKS Naprzód 46 Zawada1:2
14:00 KrzLKS Krzyżanowice-KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice2:1
Do góry
1. kolejka ()

sobota, 29 października 2011
11:00 KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice-RafKS Rafako Racibórz1:3
niedziela, 30 października 2011
10:00 RacKP Unia Racibórz-KrzLKS Krzyżanowice3:0 nieuprawniony zawodnik w drużynie gości
10:00 PszTS Górnik Pszów-NędLKS 1908 Nędza1:1
11:00 PawLKS Pawłów-RudLKS Buk Rudy Wielkie6:2
11:00 SyrLKS Naprzód 32 Syrynia-BogLKS Bogunice13:0 walkower
11:00 NZaLKS Naprzód 46 Zawada-StuLKS Studzienna4:0
Do góry
1. kolejka ()

niedziela, 15 kwietnia 2012
10:00 PszTS Górnik Pszów-RudLKS Buk Rudy Wielkie1:3
10:00 RacKP Unia Racibórz-KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice7:2
11:00 NZaLKS Naprzód 46 Zawada-BogLKS Bogunice3:0
11:00 SyrLKS Naprzód 32 Syrynia-NędLKS 1908 Nędza4:3
11:00 PawLKS Pawłów-KrzLKS Krzyżanowice3:0
11:00 RafKS Rafako Racibórz-StuLKS Studzienna2:2
Do góry
1. kolejka ()

niedziela, 22 kwietnia 2012
10:00 RudLKS Buk Rudy Wielkie-SyrLKS Naprzód 32 Syrynia1:1
10:00 RacKP Unia Racibórz-RafKS Rafako Racibórz2:1
11:00 KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice-PawLKS Pawłów1:1
11:00 NędLKS 1908 Nędza-NZaLKS Naprzód 46 Zawada3:2
11:00 BogLKS Bogunice-StuLKS Studzienna0:3
14:00 KrzLKS Krzyżanowice-PszTS Górnik Pszów0:3
Do góry
1. kolejka ()

niedziela, 29 kwietnia 2012
10:00 PszTS Górnik Pszów-KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice10:0
11:00 StuLKS Studzienna-NędLKS 1908 Nędza1:2
11:00 NZaLKS Naprzód 46 Zawada-RudLKS Buk Rudy Wielkie1:4
11:00 SyrLKS Naprzód 32 Syrynia-KrzLKS Krzyżanowice3:0
11:00 PawLKS Pawłów-RacKP Unia Racibórz3:2
11:00 RafKS Rafako Racibórz-BogLKS Bogunice3:0
Do góry
1. kolejka ()

czwartek, 03 maja 2012
10:00 RacKP Unia Racibórz-PszTS Górnik Pszów2:4
10:00 RudLKS Buk Rudy Wielkie-StuLKS Studzienna1:3
11:00 KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice-SyrLKS Naprzód 32 Syrynia0:0
11:00 NędLKS 1908 Nędza-BogLKS Bogunice3:0
11:00 PawLKS Pawłów-RafKS Rafako Racibórz3:2
14:00 KrzLKS Krzyżanowice-NZaLKS Naprzód 46 Zawada0:3
Do góry
1. kolejka ()

niedziela, 06 maja 2012
10:00 PszTS Górnik Pszów-PawLKS Pawłów2:3
11:00 BogLKS Bogunice-RudLKS Buk Rudy Wielkie0:3
11:00 StuLKS Studzienna-KrzLKS Krzyżanowice3:0
11:00 NZaLKS Naprzód 46 Zawada-KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice11:0
11:00 SyrLKS Naprzód 32 Syrynia-RacKP Unia Racibórz3:3
11:00 RafKS Rafako Racibórz-NędLKS 1908 Nędza0:1
Do góry
1. kolejka ()

niedziela, 13 maja 2012
10:00 RacKP Unia Racibórz-NZaLKS Naprzód 46 Zawada1:3
10:00 RudLKS Buk Rudy Wielkie-NędLKS 1908 Nędza5:3
10:00 PszTS Górnik Pszów-RafKS Rafako Racibórz0:0
11:00 PawLKS Pawłów-SyrLKS Naprzód 32 Syrynia5:0
11:00 KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice-StuLKS Studzienna0:3
14:00 KrzLKS Krzyżanowice-BogLKS Bogunice3:3
Do góry
1. kolejka ()

niedziela, 20 maja 2012
11:00 NędLKS 1908 Nędza-KrzLKS Krzyżanowice3:0
11:00 BogLKS Bogunice-KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice0:3
11:00 StuLKS Studzienna-RacKP Unia Racibórz-:-
11:00 NZaLKS Naprzód 46 Zawada-PawLKS Pawłów1:2
11:00 SyrLKS Naprzód 32 Syrynia-PszTS Górnik Pszów-:-
11:00 RafKS Rafako Racibórz-RudLKS Buk Rudy Wielkie8:0
Do góry
1. kolejka ()

niedziela, 27 maja 2012
10:00 PszTS Górnik Pszów-NZaLKS Naprzód 46 Zawada-:-
10:00 RacKP Unia Racibórz-BogLKS Bogunice-:-
11:00 PawLKS Pawłów-StuLKS Studzienna-:-
11:00 KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice-NędLKS 1908 Nędza-:-
11:00 SyrLKS Naprzód 32 Syrynia-RafKS Rafako Racibórz-:-
14:00 KrzLKS Krzyżanowice-RudLKS Buk Rudy Wielkie-:-
Do góry
1. kolejka ()

niedziela, 03 czerwca 2012
10:00 RudLKS Buk Rudy Wielkie-KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice-:-
11:00 NędLKS 1908 Nędza-RacKP Unia Racibórz-:-
11:00 BogLKS Bogunice-PawLKS Pawłów-:-
11:00 StuLKS Studzienna-PszTS Górnik Pszów-:-
11:00 NZaLKS Naprzód 46 Zawada-SyrLKS Naprzód 32 Syrynia-:-
11:00 RafKS Rafako Racibórz-KrzLKS Krzyżanowice-:-
Do góry
1. kolejka ()

niedziela, 10 czerwca 2012
11:00 SyrLKS Naprzód 32 Syrynia-StuLKS Studzienna-:-
11:00 PszTS Górnik Pszów-BogLKS Bogunice-:-
11:00 PawLKS Pawłów-NędLKS 1908 Nędza-:-
11:00 RacKP Unia Racibórz-RudLKS Buk Rudy Wielkie-:-
11:00 KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice-KrzLKS Krzyżanowice-:-
11:00 NZaLKS Naprzód 46 Zawada-RafKS Rafako Racibórz-:-
Do góry
1. kolejka ()

niedziela, 17 czerwca 2012
11:00 KrzLKS Krzyżanowice-RacKP Unia Racibórz-:-
11:00 RudLKS Buk Rudy Wielkie-PawLKS Pawłów-:-
11:00 NędLKS 1908 Nędza-PszTS Górnik Pszów-:-
11:00 BogLKS Bogunice-SyrLKS Naprzód 32 Syrynia-:-
11:00 StuLKS Studzienna-NZaLKS Naprzód 46 Zawada-:-
11:00 RafKS Rafako Racibórz-KrzLKS Naprzód 37 Krzyżkowice-:-
Do góry
 
 
Tenis Stołowy
Aktualności
Skład
Terminarz i Wyniki
Tabela
Archiwum
Top 10 typujących
Klasa B 2012/2013
  Name P
1. Paweł 193
2. luka 172
3. rafal 168
4. andrew 155
5. adi1971 144
6. josef 126
7. patrick28 126
8. alexander89 118
9. shaqiri99 110
10. madzia 95
Sondy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 42
Wizyt dzisiaj: 13
Wizyt przez miesiąc: 821
Wizyt wszystkich: 207030
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!