O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności
Podsumowanie roku 2008 w strukturach LKS
23.11.2008.

PlakatW sobotę 22. listopada odbyło się spotkanie podsumowujące działalność LKS Pawłów. O godzinie 15 rozpoczął się w prawdziwie zimowej aurze mecz Seniorzy - Juniorzy, zakończony zwycięstwem młodszej jedenastki 8-7.

Napisz komentarz (6 Komentarze)
Czytaj całość
 
Wystawa ptaków
05.11.2008.

WystawaW dniach 4-5 października w Pawłowie odbyła się lokalna wystawa gołębi rasowych i drobnego inwentarza. Organizatorem było Zrzeszenie Miłośników Drobnego Inwentarza z siedzibą w Raciborzu, od października 2007 roku oddział nr. 066 P.Z.H.G.R. i D.I.

Wystawa w Pawłowie odbyła się już po raz trzeci, dzięki współpracy z właścicielami "Mini oazy ptaków", państwem Rózga, impreza ta jest już pewnym punktem w kalendarzu którą zamierzamy cyklicznie co roku powtarzać. Szczególne podziękowanie i serdeczne Bóg zapłać jako organizatorzy chcemy złożyć księdzu proboszczowi, parafii w Pawłowie oraz radzie parafialnej za udostępnienie i możliwość korzystania z przyparafialnej sali.

20 hodowców z okolic Raciborza,(z naszej gminy 5 wystawców jak i z dalszych miejscowości np. Branice, Dziergowice i jeden wystawca z Krapkowic) zaprezentowało około 330 szt. zwierząt. Gołębi 150 szt. w 16 rasach, z czego bardzo licznie zaprezentowano naszą rodzimą rasę garłacza górnośląskiego koroniastego. Drobiu około 170 szt. Kury w 19 rasach, kaczki, gęsi w 16 rasach, bażanty w 10 rasach oraz króliki w ilości 10szt.
Najczęstszym zwrotem, który słyszano na ustach zwiedzających było "ten związek chyba jeszcze tak fajnej wystawy nie miał" i to prawda. Dzięki licznie zwiedzającym hodowcom, miłośnikom i sympatykom ptactwa ozdobnego, zostały zakupione nowe klatki. Dzięki czemu cała wystawa miała już większy rozmach niż w latach poprzednich, jak i sam wygląd sprawiał miłe wrażenie. Jako że wystawa odbyła się częściowo w sali, możliwości pozwoliły nam zorganizować wystawę w trochę późniejszym terminie niż w latach ubiegłych, dzięki temu większość ptactwa zmieniła już swoje upierzenie. Ogółem przyznano 21 tytułów ZWYCIĘZCA oraz 28 tytułów WYRÓŻNIONY w rasie.

Za zarząd, Ireneusz Knura

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij poniżej na "Czytaj całość"

Napisz komentarz (0 Komentarze)
Czytaj całość
 
LKS oraz nowe funkcje
17.10.2008.

Dzisiaj zakończyliśmy na dobre integrację strony LKSu ze stroną Pawlow.eu. W następnym czasie uzupełnione zostaną jeszcze brakujące dane z sekcji skata i tenisa stołowego.

Ponadto dodaliśmy dwie nowe funkcje poprawiające interaktywność naszej strony.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do wpisywania się do nowo utworzonej księgi gości. Piszcie komentarze, uwagi, propozycje co do stronki. Każda uwaga jest dla nas cenna i napewno zostanie uwzględniona przy rozwijaniu strony.

Drugą funkcją jest mozliwość komentowania artykułów ukazujących się na stronach Pawlow.eu  i LKSu. Komentarze można pisać anonimowo, bez konieczności logowania się. Ukazują się one jako tematy na naszym forum internetowym które słuzy własnie zarówno do dyskusji nad aktualnymi tematami związanymi z Pawłowem jak i do luźnych pogawędek o wszystkim i niczym ;) Zapraszamy wszystkich!

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
Wystawa ptaków ozdobnych
26.09.2008.

Uprzejmie informujemy, iż w sobotę 4. października w godzinach od 12.00 do 18.00 oraz w niedzielę 5. października od 8.00 do 18.00 odbędzie się wystawa ptaków ozdobnych. Miejscem wystawy jest sala parafialna. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
Dalszy etap aktualizacji
02.09.2008.

Trwa dalsza aktualizacja strony. Dzisiaj została przeprowadzona ostatecznie integracja strony pawlow.eu ze stroną LKS Pawłów i jej ujednolicenie.

Ponadto został poprawiony dział Typowania, tak aby wszystkie potrzebne informacje użytkownik mógł widzieć od razu (skrócona tabela C klasy oraz tabela z trzema aktualnie najlepiej typującymi użytkownikami).

Spolszczeniu uległ także moduł Pawłów Minicity.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
Letnia aktualizacja
08.08.2008.

Woz na stawachPo dłuższej letniej przerwie spowodowanej nawałem obowiązków studenckich, wyjazdami itp. nadszedł wreszcie czas na następną aktualizację.

 

Do działu Gospodarka dodaliśmy cztery nowe firmy.

Sprostowanie informacji o terminie giełdy ptaków w artykule "Mini oazy ptaków": giełda odbywa cie w każdą czwartą niedzielę miesiąca, a nie w każdą ostatnią jak było u nas napisane. Zainteresowanych przepraszamy. Przy okazji dodalismy "Giełdę ptactwa ozdobnego i królików" do działu Atrakcje.

Dodano również aktualne (z czerwca) zdjęcia z budowy sali gimnastycznej oraz nowe impresje z Pawłowa w podgalerii Lato 2008 galerii Cztery pory roku . Polecamy również nowo utworzoną galerię Wiosna 2008 - bardzo ciekawie prezentuje się porównanie tych zdjęć z latem 2008.

Ponadto Pan Jan Ottlik nadesłał nam zdjęcie historycznej pocztówki Pawłowa przedstawiającej Gospodę u Kuroczika. Znajdziecie ją w galerii Pawłów dawniej . Serdecznie dziękujemy!

W międzyczasie zostały również zdjęcia z wyjazdu do Liederbach. Artykuł do zdjęć dostarczymy niebawem.

Zapraszamy do przeglądania i zachęcamy do wysyłania komentarzy!

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 100 - 110 z 116
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Jak Ci się podoba strona internetowa Pawłowa?
 
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 63
Wizyt dzisiaj: 59
Wizyt przez miesiąc: 957
Wizyt wszystkich: 228167
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!