O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności
Boże Ciało
16.06.2009.

Dnia 11. czerwca 2009 odbyła się w naszej parafii jedna z ważniejszych uroczystości obchodzonych w kościele katolickim - Boże Ciało. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą o godzinie 9:30 w miejscowym kościele. Po mszy miał miejsce tradycyjny obchód czterech ołtarzy, które w tym roku zostały przygotowane na ulicy Powstańców Śląskich w kierunku Raciborza.

Po zakończeniu uroczystości w kościele rozpoczął się festyn w sali parafialnej, w czasie którego miały miejsce występy: dzieci z zespołu szkolnoprzedszkolnego oraz dzieci z Białorusi i zespołu Reflex. Wieczorem odbyła się zabawa taneczna wieńcząca imprezę.

Zdjęcia z uroczystości można zobaczyć na stronie parafialnej.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
Gruntowny remont drogi do Kornicy
13.05.2009.

Remont drogi W ubiegłym miesiącu rozpoczęto remont drogi w kierunku Kornicy. Nie jest przy tym naprawiana tylko nawierzchnia asfaltowa, lecz również warstwa profilująca i wzmacniająca. Budowa potrwa prawdopodobnie do września bieżącego roku.

Biorąc pod uwagę umiarkowane natężenie ruchu samochodowego na tym odcinku, droga ta będzie stanowić idealne uzupełnienie ścieżki rowerowej biegnącej z Pawłowa do Kornicy prowadzącej przez las Pulów.

Więcej zdjęć w galerii. 

Napisz komentarz (4 Komentarze)
 
LKS Pawłów zaprasza na majówkę
02.05.2009.

Majówka LKS Pawłów zaprasza na majówkę, która odbędzie się 23. maja o godzinie 19:00 w naszej sali parafialnej. Nie będzie to festyn - jak wcześniej informowalismy - ale zabawa taneczna na której przygrywał będzie zespół "Kleks". Będzie kiełbaska z grilla oraz zimne i gorące napoje. Wstęp to jedyne 10 zł od osoby.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
Znowu pożar i kraksa
19.04.2009.

Pożar Dwa tygodnie po "czarnym piątku", w sobotę 18.04.2009 ponownie doszło do dwóch nieszczęśliwych zdarzeń w naszej wiosce.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
Czytaj całość
 
Czarny piątek
03.04.2009.

Pożar sali gimnastycznej Najprawdopodobniej dzień 3. kwietnia 2009 roku zapisze się w historii Pawłowa jako jeden z obfitszych w wydarzenia dni. Stanie się tak bynajmniej nie z powodu zdarzeń o pozytywnym wydźwięku takich jak sukcesy naszych sportowców lub festyny okazjonalne.

Napisz komentarz (10 Komentarze)
Czytaj całość
 
Podsumowanie II typowania wyników piłkarskich klasy C
23.11.2008.

Runda jesienna rozgrywek piłkarskich klasy C dobiegła końca i już w sobotę rozpocznie się runda wiosenna. W związku z tym nadszedł czas na podsumowanie dotychczasowych wyników typowania.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 89 - 99 z 116
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Jak Ci się podoba strona internetowa Pawłowa?
 
Gościmy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 63
Wizyt dzisiaj: 60
Wizyt przez miesiąc: 958
Wizyt wszystkich: 228168
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!