O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności
Otwarcie hali gimnastycznej przy ZSP w Pawłowie
05.09.2009.

Otwarcie nowej sali i rozpoczęcie nowego roku szkolnego1. września wraz z oficjalnym rozpoczęciem nowego roku szkolnego miało miejsce uroczyste otwarcie nowej hali sportowej. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 11:00 Mszą świętą w kościele, po której odbyła się dalsza część oficjalna na nowej hali.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
Czytaj całość
 
Kącik zabytków regionalnych
05.09.2009.

Kącik zabytków regionalnychW galerii Kącik zabytków regionalnych można podziwiać zdjęcia historycznych sprzętów używanych przez naszych przodków na terenie wsi Pawłów i okolic. Aby móc podziwiać zabytki "na żywo" zapraszamy do sali numer 18 (dawna biblioteka) Zespołu Szkolno Przedszkolnego. Kącik został tam przeniesiony z korytarza szkolnego. Zdjęcia sprzętów wykonał Hubert Jokiel a udostępnił Łukasz Strzeduła.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
Spotkanie wiejskie
04.09.2009.

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z informacją znajdującą się na stronie internetowej gminy Pietrowice Wielkie dnia 7. września o godzinie 19:00 w świetlicy OSP w Pawłowie odbędzie się spotkanie wiejskie.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
Budowa chodnika do szkoły
05.09.2009.

Budowa chodnika do szkołyZapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć Budowa chodnika do szkoły, które dokumentują przebieg prac nad budową nowego chodnika prowadzącego do Zespołu Szkolno Przedkszkolnego. Zdjęcia wykonał Łukasz Strzeduła.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
III Turniej Siatkówki Plażowej
02.08.2009.

Siatkówka PlażowaLKS Pawłów oraz Mini Oaza Ptaków zapraszają wszystkich na
III Turniej Siatkówki Plażowej który odbędzie się w następny weekend w dniach 7-9 sierpnia 2009. Turniej będzie połączony z rozgrywkami piłki nożnej juniorów i oldbojów przeciwko drużynie LKS Gamów oraz pierwszym meczem ligowym seniorów z drużyną LKS Sparta Babice. 

Napisz komentarz (1 Komentarze)
Czytaj całość
 
Ruszyła III edycja typowania wyników piłkarskich!
01.08.2009.

Już w sobotę 8. sierpnia LKS Pawłów rozpocznie swoje piłkarskie zmagania w klasie B. W związku z tym z dniem dzisiejszym ruszyła już III edycja typowania, dzięki której można obstawiać rozstrzygnięcia spotkań.

Typowania odbywają się identycznie jak w poprzednim sezonie. Obecna wersja typera została wzbogacona o konto użytkownika, które pozwala na przeglądanie informacji o sobie i innych użytkownikach, wgrywaniu avatarów oraz przede wszystkim wytypowaniu mistrza ligi. Poprawny typ pozwoli zainkasować użytkownikowi dodatkowe 10 punktów, które może okazać się decydujące w ostatecznym rozrachunku. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące typowania, można znaleźć w dziale Rozrywka w zakładce III Typowanie wyników piłkarskich.

Po raz kolejny na koniec sezonu dla najlepiej typujących przewidziano nagrody.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 78 - 88 z 116
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Jak Ci się podoba strona internetowa Pawłowa?
 
Gościmy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 63
Wizyt dzisiaj: 60
Wizyt przez miesiąc: 958
Wizyt wszystkich: 228168
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!