O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności
Pawłów i Chałupki najlepsze
29.05.2011.

Pawłów i Chałupki najlpesze

"Dziewczęta z Pawłowa i chłopcy z Chałupek zostali mistrzami powiatu raciborskiego w eliminacjach turnieju im. M. Wielgusa, który rozegrano w upalny piątek 20 maja"

Więcej na stronie naszraciborz. Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
Najlepsze rakiety do finału wojewódzkiego
17.03.2011.

 "W hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pawłowie 16 marca spotkały się trzydzieści dwie najlepsze rakiety na szczeblu finału rejonu. Podopieczni Wojciecha Zalewskiego triumfowali nie tylko w drużynie, gdyż indywidualnie zdominowali klasyfikację końcową umieszczając w pierwszej szóstce wszystkich swoich zawodników."

Więcej na nowiny.pl

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
40-lecie szkoły
17.03.2011.

Szkoła"24 lutego 2011 roku świętowaliśmy 40- lecie istnienia Szkoły Podstawowej, a potem Zespołu Szkolno - Przedszkonego w Pawłowie. Po uroczystej Mszy Św.o godz. 9.00, odprawionej w naszym parafialnym kościele pw Św. Michała Archanioła, odbyła się uroczysta akademia.
Potem zaproszeni goście zwiedzali szkołę, a niektórzy zapewne z rozrzewnieniem wspominali dawne lata szkolne"

Napisz komentarz (0 Komentarze)
Czytaj całość
 
Podsumowanie I rundy w tenisie stołowym
11.03.2011.
tenis stolowy

Pierwsza runda w tenisie stołowym dobiegła końca,  czas więc na obszerniejsze podsumowanie dokonań naszej ekipy, oraz innych drużyn z Ligi Okręgowej. Pierwsza runda jest bardzo ważna z tego względu, iż drużyna, która znajduje się na pozycji 9-16 po pierwszej rundzie, nie ma już możliwości wskoczenia na ósmą pozycję w drugiej rundzie, gdyż będzie walczyć tylko z tymi słabszymi drużynami. Podobnie jest z drużynami na miejscach 1-8. Żadna z nich nie spadnie poniżej 8. pozycji. Runda rewanżowa jest skrócona o połowę, czyli drużyny są podzielone na dwie grupy. Grupa pierwsza to drużyny na miejscach 1-8, grupa druga – drużyny z miejsc 9-16. Jako ciekawostkę można dodać, że w pierwszej rundzie wystąpiło łącznie 109 zawodników.

LKS Pawłów

Zacznijmy od sytuacji w naszym klubie. 16 meczy rozegranych, 8 wygranych, 7 porażek, 0 remisów, stosunek partii: 76 wygranych do 74 przegranych. LKS Pawłów w tym roku obchodzi 100-lecie klubu i zawodnicy z sekcji tenisa stołowego z całą pewnością będą mogli godnie obchodzić to święto, które odbędzie się w czerwcu. Drużynie z Pawłowa wreszcie udało się zakończyć pierwszą rundę w pierwszej ósemce, czego nie udawało się w poprzednich latach, co oznacza, ze na koniec sezonu mogą zająć jedno z miejsc 1-8. Patrząc na tabelę można wywnioskować, że nasi zawodnicy będą toczyć bój o 5 lub 6 miejsce. Przypomnijmy, że dwa ostatnie sezony kończyli na pozycji 9.

A jak sprawa wygląda indywidualnie? W dalszej części dokładnie przedstawiamy dokonania naszych zawodników:

 

Napisz komentarz (0 Komentarze)
Czytaj całość
 
Wznowienie treningów seniorów
12.01.2011.

LKSTrener LKS Pawłów Marek Pikuła informuje, iż pierwszy trening przed rundą wiosenną odbędzie się dla drużyny Seniorów w poniedziałek 17. stycznia o godzinie 18:30 na hali widowiskowo sportowej w Pietrowicach Wielkich.

Napisz komentarz (3 Komentarze)
 
Kolarstwo 2010
28.11.2010.

Kolarze 2010 Jest wiele dyscyplin uprawianych przez naszą młodzież, jedną z nich jest kolarstwo. Aktualnie w tej dyscyplinie jest przerwa między sezonami i czas na podsumowanie poprzedniego sezonu.
W poprzednim sezonie tę dyscyplinę sportu uprawiało dwóch mieszkańców naszej wsi. Byli to Łukasz i Szymon Strzeduła, którzy startowali w kategorii Elita (Łukasz) i kategorii Junior (Szymon). Był to bardzo burzliwy sezon dla obu zawodników.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 45 - 55 z 116
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Jak Ci się podoba strona internetowa Pawłowa?
 
Gościmy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 63
Wizyt dzisiaj: 58
Wizyt przez miesiąc: 956
Wizyt wszystkich: 228166
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!