O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności
Przegląd kolęd 2012 - zdjęcia
28.01.2012.

 Zdjęcia z tegorocznego przeglądu kolęd dostępne są na stronie gminy. Program przeglądu kolęd jak i dalsze zdjęcia z tego wydarzenia można również znaleźć na stronie Parafii Pawłów. Zapraszamy!

 

Napisz komentarz (1 Komentarze)
 
Volkswagen spłonął doszczętnie
28.01.2012.

 26 Stycznia przy ulicy Pietrowickiej w Pawłowie spłonął doszczętnie samochód Volkswagen Transporter.

Po godzinie 13.00 dyżurny raciborskiej straży  pożarnej odebrał zgłoszenie o pożarze przy Zespole Szkolno Przedszkolnym w Pawłowie. Pierwsi na miejsce dotarli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pawłowie, którzy ugasili płonący volkswagen transporter. Mimo szybkiej akcji i wsparcia strażaków z Raciborza pojazd spłonął doszczętnie. Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zwarcie w instalacji elektrycznej samochodu.

Źródło: nowiny.pl

Napisz komentarz (4 Komentarze)
 
Zwycięstwo dziewcząt SP Pawłów
07.01.2012.

Dnia 6. grudnia odbył się piłkarski turniej mikołajkowy, na którym SP Pawłów została zaproszona by zagrać przedmecz dla spotkania pomiędzy drużyną kobiet Unii Racibórz a drużyną gwiazd Reprezentacji Polski kobiet. Rywalkami "Złotek" z Pawłowa były zawodniczki Akademii Futbolu z Rybnika.

Skład drużyny SP Pawłów w tym spotkaniu był następujący:
1 Laura Wojtaszek
2 Niedziela Roksana
4 Justyna Gawlina
5 Magdalena Zając
6 Karolina Jurkowska
7 Aleksandra Schmidt
8 Natalia Kurzeja
9 Aleksandra Strzeduła
10 Kamila Miensopust
11 Aneta Grabowski

Drużyna SP Pawłów kontrolowała cały przebieg spotkania, co dało "Złotkom" zasłużone, wysokie zwycięstwo 4:0. Relację wideo z meczu można obejrzeć na portalu nowiny.pl. Więcej informacji o turnieju mikołajkowym i udziale w tych rozgrywkach drużyny dziewcząt z Pawłowa można znaleźć na portalach naszraciborz.pl i nowiny.pl.

Największe dotychczasowe osiągnięcia zespołu dziewcząt SP Pawłów:
- Mistrz Ślaska Tymbark Cup w 2010 w turnieju "Z podwórka na stadion"
- Mistrz Śląska Turnieju Orlika o Puchar Premiera Tuska 2011
- Mistrz Śląska w turnieju "Mała Piłkarska Kadra Czeka" 2011
- Wicemistrz Śląska Orange Cup 2009 w turnieju im. Marka Wielgusa

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
Koncert Kolęd
30.12.2011.

Koncert KolędZapraszamy na VIII Gminny Koncert Kolęd w Niedzielę 8 Stycznia 2012r.. Koncert rozpocznie się w kościele parafialnym w Pawłowie o godz 15:00.

Wystąpią: Chór "Cantate" z Pawłowa, chóry placówek oświatowych gminy Pietrowice Wielkie oraz zespół Duo Fenix.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
Koniec rundy jesiennej
11.11.2011.

Piłka Po ostatnim, zwycięskim meczu seniorów LKS Pawłów w tej rundzie, zawodnicy i działacze udali się do Mini Oazy Ptaków na ulicy Stawowej, gdzie miało miejsce oficjalne podsumowanie rundy jesiennej w strukturach LKS Pawłów. Na początku głos zabrał prezes LKSu, Ryszard Schmidt który podziękował za wkład w rozwój klubu wszystkim działaczom a w szczególności trenerowi sekcji piłkarskich Markowi Pikule, który z kolei złożył w imieniu wszystkich podziękowania w sposób szczególny prezesowi Ryszardowi Schmidt. Ponadto, podziękował działaczom i sponsorom, którzy angażują się materialnie bądź przez swoją własną pracę w życie LKS Pawłów.

W dalszej części dokonano podsumowania osiągnięć sportowych obu sekcji piłkarskich (po rundzie jesiennej 7. miejsce zajmują w swojej lidze juniorzy, seniorzy natomiast są na 5. miejscu) oraz wymieniono zawodników, którzy wyróżnili się grą w swoich drużynach.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
Czytaj całość
 
Podsumowanie rundy jesiennej w V edycji typowania wyników piłkarskich klasy B
11.11.2011.
PucharWraz z końcem rundy jesiennej zakończył się pierwszy etap V typowania wyników piłkarskich, który znacznie różni się od poprzednich rozgrywek.
 
W obecnej edycji typowania do tej pory udział wzięło 22 uczestników. 18 użytkowników typuje stosunkowo regularnie (nie mniej niż 80 obstawionych meczów ze 120 wszystkich rozegranych do tej pory). Do ścisłej czołówki należy aż piątka graczy, których dzieli co najwyżej jedenaście punktów (do tej pory rekord zdobytych punktów w jednej kolejce wynosi 12). Również gracze z niższych miejsc mają ciągle szansę na zwycięstwo, gdyż w niniejszej edycji o wiele łatwiej jest odrobić straty do czołówki trafnie typując dokładne wyniki spotkań. Ponadto, do zdobycia jest 20 punktów za poprawny typ na mistrza klasy B. W przypadku zwycięstwa w lidze odniesionego przez obecnego lidera - LKS Studzienna nikt nie zdobędzie bonusu. Poważną zmianę w rankingu sprawi jednak zwycięstwo obecnego wicelidera rozgrywek - drużyny KS Naprzód Borucin, na którą typowała większość uczestników. Do jeszcze większego zamieszania w klasyfikacji doprowadzi zdobycie mistrzostwa klasy B przez LKS Pawłów...
Napisz komentarz (0 Komentarze)
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 23 - 33 z 116
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Jak Ci się podoba strona internetowa Pawłowa?
 
Gościmy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 63
Wizyt dzisiaj: 60
Wizyt przez miesiąc: 958
Wizyt wszystkich: 228168
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!