O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności arrow Oświata
Oświata
Zespół Szkolno Przedszkolny 
 
W wyniku reorganizacji sieci placówek oświatowych w Gminie Pietrowice Wielkie w 2003r. w Pawłowie utworzono Zespół Szkolno Przedszkolny. Mieści się on w budynku byłej szkoły podstawowej, w którym po przebudowie wydzielono pomieszczenie dla przedszkola, a w 2004r. znalazła także miejsce biblioteka wiejska połączona z biblioteką szkolną. W 2005r. biblioteka pozyskała trzy komputery oraz Internet. Szkolna pracownia komputerowa zapewnia dzieciom możliwość wszechstronnej, nowoczesnej edukacji oraz bezpieczny dostęp do zasobów internetu.
 
ZSP Pawłów, widok na park
Widok na szkołę przez park 
 
Nasza szkoła może się poszczycić nie tylko wieloma sukcesami w olimpiadach przedmiotowych (finalista interdysciplarnego konkursu szkół podstawowych województwa śląskiego) i religijnych ( I miejsce w 2007, II w 2006 w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej „ŻAK”, dwukrotnie I (2005,2007) miejsce w konkursie „Edukacja dla zrównaworzonego Rozwoju”), ale również fenomenalnymi osiągnięciami sportowymi.
O tych można poczytać na specjalnie w tym celu przygotowanej stronie internetowej, znajdującej się pod www.pawlow.pl.tl.
Sukcesy te są tym bardziej zadziwiające biorąc pod uwagę fakt, że szkoła do 2009r. nie dysponowała pełnowymiarową salą gimnastyczną.
 
Sala gimnastyczna w budowie
Sala gimnastyczna 
 
Dyrektorem Zespołu Szkolno Przedszkolnego od 2002r. jest Pani Regina Strzeduła.
Grono pedagogiczne liczy aktualnie 18 nauczycieli szkoły i przedszkola.
Do szkoły podstawowej uczęszcza aktualnie 95 uczniów, a nasze przedszkole liczy 29 dzieci.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej ZSP: zsppawlow.ugu.pl.

Autor: Regina Strzeduła

 

Komentarze
Zaloguj sie aby dodac komentarz. Jesli nie masz jeszcze konta na pawlow.eu, zarejestruj sie w menu po lewej stronie.
Wskazowki co do rejestracji i logowania znajdziesz w naszym Poradniku. 
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 42
Wizyt dzisiaj: 3
Wizyt przez miesiąc: 1160
Wizyt wszystkich: 229778
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!