O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności
VI edycja typowania wyników piłkarskich wystartowała!

Rusza już VI edycja typowania wyników piłkarskich na stronie pawlow.eu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oddawania swoich typów!

Zasady gry w obecnej wersji typera są identyczne jak w minionej, 5 edycji typowania. Podobnie jak poprzednie posiada konto użytkownika, które pozwala na przeglądanie informacji o sobie i innych użytkownikach, wgrywaniu avatarów oraz przede wszystkim wytypowaniu mistrza ligi o czym warto pamiętać przed rozpoczęciem pierwszej kolejki. Poprawny typ mistrza klasy B pozwoli zainkasować użytkownikowi dodatkowe 20 punktów (w poprzednich edycjach było to 10 punktów), które może okazać się decydujące w ostatecznym rozrachunku. Podobnie jak w poprzedniej edycji typowania obstawiamy dokładne wyniki spotkań. Za każdy dokładnie wytypowany wynik można otrzymać 3 punkty. W przypadku poprawnego wskazania zwycięzcy spotkania lub remisu (przez wpisanie odpowiedniej liczby bramek dla każdej z drużyn) użytkownik otrzyma 1 punkt. Ponadto, przed rozpoczęciem można wskazać Jokera. Joker oznacza spotkanie bonusowe, za które w przypadku wskazania poprawnie dokładnego wyniku spotkania dodane zostanie 5 punktów. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące typowania, można znaleźć w dziale Rozrywka w zakładce VI Typowanie wyników piłkarskich.

Po raz kolejny na koniec sezonu dla najlepiej typujących przewidziano nagrody.

 

Komentarze
Dodane przez alexander89 w dniu 2012-08-12 21:11:44
Nie mozna przedluzyc skladania Typu mistrza do nastepnego Weekendu? Bo za malo czasu bylo zeby czlowiek sie zorientowal o skladaniu tych typow. Dzieki za rozpatrzenie mojej prosby.
Dodane przez rafal w dniu 2012-08-15 20:29:36
Niestety nie da rady tego zmieniń w prosty sposób. Pozdrawiam
Dodane przez luka w dniu 2012-09-02 12:36:08
Mam prośbę do administratorów:czy nie można wcześniej dawać możliwości typowania?Wystarczy wejść na stronę podokręgu na obsadę sędziowską,tam we wtorek już jest podana obsada,a zarazem terminarz i wszelkie zmiany związane z godziną rozpoczęcia meczu jak i zmianą gospodarza.Wczoraj byłem na stronie i Kobyla była gospodarzem.Dzisiaj jestem na stronie,gospodarzem jest Gamów,co jest zgodne z prawdą.Drodzy administratorzy nie róbcie sobie jaj.Pozbawiliście typerów możliwości zdobycia kolejnych punktów.Pozdrawiam.
Dodane przez luka w dniu 2012-09-02 12:40:05
Jeszcze jedno:punkty z piątej kolejki dodane,a czwarta jeszcze nie zakończona?
Dodane przez luka w dniu 2012-09-29 21:02:42
Proszę podsumować VII kolejkę
Zaloguj sie aby dodac komentarz. Jesli nie masz jeszcze konta na pawlow.eu, zarejestruj sie w menu po lewej stronie.
Wskazowki co do rejestracji i logowania znajdziesz w naszym Poradniku. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Jak Ci się podoba strona internetowa Pawłowa?
 
Gościmy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 63
Wizyt dzisiaj: 60
Wizyt przez miesiąc: 958
Wizyt wszystkich: 228168
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!