O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności
Przegrany sparing z Syrynią

Dnia 21 lipca zawodnicy Pawłowa rozegrali swój pierwszy sparing  w okresie przygotowawczym z drużyną Naprzód Syrynia, która w ubiegłym sezonie zajęła szóste miejsce w rozgrywkach ligi okręgowej.

Początek spotkania nie odzwierciedlał różnic klasowych obydwu drużyn, które w tym dniu rozgrywały mecz. Pawłów grający do tej pory w B-klasie stanął na wysokości zadania dzięki czemu początek spotkania należał właśnie do gości. Zawodnicy Syryni, będący gospodarzami w tym spotkaniu, również odważnie atakowali bramkę Eugeniusza Dudka, lecz nie potrafili znaleźć sposobu aby go pokonać. Na nieszczęście Pawłowa w ciągu kilku minut bramkarz  a także zawodnik z pola - Dawid Kocur doznali kontuzji co doprowadziło do znacznego osłabienia drużyny i zmiany strategii gry na bardziej defensywną. Do przerwy zawodnicy Marka Pikuły częściej próbowali gry z kontrataku, która jednak nie przyniosła skutków w postaci bramki. Do przerwy gra była interesująca jednak żadnej z drużyn nie udało się pokonać bramkarza rywali.

Po przerwie obydwa zespoły dokonały kilku zmian, a drużyny w dalszym ciągu grały bardzo skoncentrowanie, unikając strat piłki. Jednak po z jednej z akcji Syryni piłka po dośrodkowaniu niefortunnie odbiła się od dwóch obrońców Pawłowa i po rykoszecie wpadła do bramki kompletnie zaskakując bramkarza gości. Chwilę później gola na wyrównanie mógł strzelić  Mateusz Węglorz z rzutu karnego lecz z jedenastu metrów nie potrafił umieścić piłki w siatce.

Ostatecznie mecz zakończył się wygraną zespołu z Syryni. Gra Pawłowa mogła natomiast cieszyć kibiców tej drużyny jak i trenera. Z dobrej strony pokazali się zawodnicy rezerwowi, którzy pod nieobecność czterech piłkarzy z podstawowego składu godnie ich zastępowali.

Skład Pawłowa: Eugeniusz Dudek (Herud Dominik, od 35 minuty) -  Kocur Paweł, Teodorowicz Romuald, Schmidt Artur (Zygla Mariusz, od 70 minuty), Herud Aleksander – Opolony Michał (Przybyła Łukasz, od 80 minuty), Pientka Mateusz, Kocur Dawid (Martynus Dawid, od 30 minuty), Węglorz Mateusz – Anolik Ireneusz, Opolony Patryk (Kraiński Piotr, od 83 minuty).

Autor: Aleksander Herud

 

Komentarze
Zaloguj sie aby dodac komentarz. Jesli nie masz jeszcze konta na pawlow.eu, zarejestruj sie w menu po lewej stronie.
Wskazowki co do rejestracji i logowania znajdziesz w naszym Poradniku. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Jak Ci się podoba strona internetowa Pawłowa?
 
Gościmy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 42
Wizyt dzisiaj: 3
Wizyt przez miesiąc: 1160
Wizyt wszystkich: 229778
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!