O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności
UKS Pawłów w konkursie "Szkółki piłkarskie NIVEA"

Zawiadamiamy szanownych internautów, iż Uczniowski Klub Sportowy Pawłów został zgłoszony do konkursu "Szkółki piłkarskie NIVEA", którego 100 najlepszych dziecięcych drużyn piłkarskich w wieku 7-13 lat, zostanie uhonorowanych sprzętem sportowym oraz  programem treningowym Akademii Ajax Amsterdam.

Zgodnie z duchem akcji, sukces zespołu UKS Pawłów zależy przede wszystkim od internautów, którzy dokonają rejestracji na stronie konkursu a następnie w sposób aktywny będą propagowali informację o głosowaniu wśród swoich znajomych. Najważniejszym jednak czynnikiem jest determinacja w głosowaniu na profil UKS Pawłów, gdyż każdy codziennie oddawany głos przybliża uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w profesjonalnych treningach piłkarskich z wykorzystaniem sprzętu stosowanego przez jedną z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie.

Wierzymy, iż użytkownicy portalu pawlow.eu pokażą się ze swojej najlepszej strony i wesprzą uczniów naszej szkoły.

Aby ułatwić naszym użytkownikom znalezienie właściwej strony głosowania dodaliśmy w prawej części naszego portalu baner "oddaj głos na UKS Pawłów", po kliknięciu którego użytkownik zostanie automatycznie przeniesiony na profil UKS Pawłów, gdzie po zalogowaniu można oddać swój głos.

Co zrobić by zagłosować:

1) Zarejestrować się na stronie konkursu

2) Po otrzymaniu linka aktywacyjnego na swoją skrzynkę pocztową kliknąć go. W przypadku braku jego otrzymania warto sprawdzić folder SPAM!

3) Po aktywacji konta z kroku 2 należy codziennie odwiedzać stronę UKS Pawłów, zalogować się i oddawać głos klikając w przycisk znajdujący się w prawej części strony.

 

Przydatne linki:

Strona UKS Pawłów w konkursie "Szkółki piłkarskie NIVEA"

Regulamin konkursu

Nagrody

Aktualny ranking

 

Komentarze
Zaloguj sie aby dodac komentarz. Jesli nie masz jeszcze konta na pawlow.eu, zarejestruj sie w menu po lewej stronie.
Wskazowki co do rejestracji i logowania znajdziesz w naszym Poradniku. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Jak Ci się podoba strona internetowa Pawłowa?
 
Gościmy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 63
Wizyt dzisiaj: 58
Wizyt przez miesiąc: 956
Wizyt wszystkich: 228166
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!