O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności
Volkswagen spłonął doszczętnie

 26 Stycznia przy ulicy Pietrowickiej w Pawłowie spłonął doszczętnie samochód Volkswagen Transporter.

Po godzinie 13.00 dyżurny raciborskiej straży  pożarnej odebrał zgłoszenie o pożarze przy Zespole Szkolno Przedszkolnym w Pawłowie. Pierwsi na miejsce dotarli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pawłowie, którzy ugasili płonący volkswagen transporter. Mimo szybkiej akcji i wsparcia strażaków z Raciborza pojazd spłonął doszczętnie. Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zwarcie w instalacji elektrycznej samochodu.

Źródło: nowiny.pl

 

Komentarze
Dodane przez syseł w dniu 2012-02-15 11:06:57
Gdy w szkole na klasówce ktoś ściąga od kolegi, to dostaje ocenę niedostateczną. 90% tutejszych informacji pochodzi z obcych źródeł, a powinno być na odwrót. Zamiast bawić się w kompilatora, to przejdź się w dane miejsce, porozmawiaj ze uczestnikami/świadkami, zrób kilka zdjęć i nie ograniczaj się tylko do \"kopiuj-wklej\". Nawet tytułu ci się nie chciało zmienić. Nie na tym polega profesjonalne dziennikarstwo. Jak do tej pory, to prowadzenie tego portalu wygląda na poziomie ucznia podstawówki.
Do sysła
Dodane przez marcin w dniu 2012-02-24 14:52:54
Strona prowadzona jako WOLONTARIAT (nawet środki na utrzymanie serwera trzeba pozyskiwać od sponsorów), więc nie licz na profesjonalne dziennikarstwo! Wiadomo, że lepsze by było stworzenie własnego artykułu, a nie tylko ogólne streszczenie na podstawie istniejącego już artykułu. Uwierz, że każdy udzielający się na tej stronie ma również inne zajęcia i nie zawsze ma czas (można napisać zazwyczaj nie ma), i wieści o tym, że coś się dzieje. Szczerze zachęcam do wspomagania tej strony własnymi artykułami. Wystarczy taki artykuł napisać (dołączyć zdjęcia) i wysłać na jeden z podanych e-maili (zakładka \"Kontakt\"). Gdyby nawet nie było tych pseudo artykułów, to niestety mało co pojawiało by się na tej stronie. Tak więc \"syseł\" proszę o odrobinę wyrozumiałości i zachęcam do współpracy. Pozdrawiam
Dodane przez syseł w dniu 2012-03-04 09:00:32
Współpraca z waszej strony to zamykanie ust tym, którzy usiłują komentować i przedstawiać rzeczywistość taką, jaka ona jest, a nie taką, jaką sprzedaje nam zmasowana propaganda; arogancja, łamanie wolności słowa, procedur, kompletna głuchota na argumenty, a wreszcie zwyczajne chamstwo. To już nawet nie poziom PRL, ale standardy Korei Północnej czy Białorusi, gdzie wola Umiłowanego Przywódcy zastępuje wolność słowa, myślenia, działania.
Dodane przez martin w dniu 2012-03-04 13:43:48
[quote:051dd34e98="syseł"]Współpraca z waszej strony to zamykanie ust tym, którzy usiłują komentować i przedstawiać rzeczywistość taką, jaka ona jest, a nie taką, jaką sprzedaje nam zmasowana propaganda[/quote:051dd34e98] WTF :?: Syseł widzę, że nie wiesz o czym piszesz, bo Twoja inicjatywa kończy się na krytykowaniu bez jakichkolwiek propozycji. Piszesz, że coś Ci się nie podoba, ale nie proponujesz lepszych rozwiązań, czyli coś a'la Kaczyński, jak już się polityki uczepiłeś. Marcin już Ci wszystko wytłumaczył. Każdy może ruszyć swoje 4 litery i przesłać jakieś materiały do publikacji. Zapewniam Cię że chłopaki to wrzucą na stronę, bo już im coś wysyłałem i zostało to opublikowane. Wiem też, że jeszcze parę osób tak robiło i nie było problemu. Może się jeszcze okazać, że masz jakiś talent dziennikarski ;-) Przemyśl może to sobie, wyśpij się, wypij Red Bull'a i prześlij administratorom coś ciekawego O:D pozdrawiam
Zaloguj sie aby dodac komentarz. Jesli nie masz jeszcze konta na pawlow.eu, zarejestruj sie w menu po lewej stronie.
Wskazowki co do rejestracji i logowania znajdziesz w naszym Poradniku. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Jak Ci się podoba strona internetowa Pawłowa?
 
Gościmy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 43
Wizyt dzisiaj: 0
Wizyt przez miesiąc: 646
Wizyt wszystkich: 227856
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!