Logowanie

Hasło?
Aktualności
Remis na inaugurację sezonu

LKS Pawłów zremisował na swoim boisku z drużyną LKS Brzezie. Spotkanie rozegrano w sobotę 6. sierpnia o godz. 17:00.

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana i do przerwy żadnej z drużyn nie udało się pokonać bramkarza rywali. Zawodnicy na przerwę schodzili przy stanie spotkania 0:0. Na kilka chwil przed gwizdkiem sędziego kończącym pierwszą połowę spotkania doszło do bardzo dramatycznego w skutkach zderzenia dwóch zawodników drużyny LKS Brzezie, w wyniku którego jeden z zawodników został odwieziony karetką do szpitala.

W drugiej połowie kibice obu drużyn doczekali się wreszcie bramek. Błąd bramkarza gości bezlitośnie wykorzystał Paweł Karczewski zdobywając pierwszą bramkę dla LKS Pawłów w tym sezonie. Drużyna z Brzezia zdołała jednak w krótkim czasie odrobić straty wykorzystując luki w defensywie gospodarzy. Po raz kolejny na prowadzenie wysunęła się drużyna LKS Pawłów po zaskakującym dla gości rzucie z autu wykonanym przez Dawida Kocur w pole karne, gdzie wbiegał Andrzej Wiglenda, który nie omieszkał wykorzystać tej sytuacji. Zawodnicy z Pawłowa po tej bramce dążyli już tylko do utrzymania korzystnego wyniku, jednak determinacja gości pozwoliła im na wyrównanie na niecałe 10 minut przed końcem spotkania