O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności
Grupa taneczna Reflex 2010
Reflex 2010Już dawno nie było informacji o zespole „Reflex”, ale nie ma powodu do obaw, grupa nadal istnieje, a nawet rozwija się. W czerwcu b.r., za namową Wójta Gminy Pietrowice Wielkie, w ramach zespołu została utworzona grupa mażoretek.

Dziewczyny intensywnie trenowały przez całe wakacje, „próba generalna” i udany debiut przed dożynkami wojewódzkimi w Pietrowicach Wielkich odbyły się na dożynkach w Żerdzinach. Tancerki w stolicy naszej gminy zaprezentowały się bardzo dobrze, poprowadziły cały korowód dożynkowy, a później, po mszy św. zatańczyły 2 układy. Wzięły również udział w dożynkach w Pawłowie. Mamy nadzieję, że w przyszłości mażoretki będą mogły prezentować się również poza granicami naszej gminy, tak jak udało się to w tym roku starszej grupie zespołu „Reflex”.

 

Mazoretki

 Mażoretki

Dzięki staraniom Pana Leonarda Malcharczyk dziewczyny dały godzinne koncerty w gmine Walce oraz w Sławikowie. Oczywiście razem z młodszą grupą występowały też na terenie naszej gminy, na festynach w Makowie, Pawłowie i Pietrowicach Wielkich. Tancerki z podstawówki mogą się jeszcze pochwalić zajęciem II miejsca w kategorii szkół podstawowych w X Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Ziemi Raciborskiej (nota bene I-go miejsca nie przyznano, tak więc dziewczyny wygrały).
W tym roku pożegnałyśmy się z kilkoma dziewczynami ze starszej grupy, z powodu rozpoczęcia przez nie studiów lub przygotowań do zbliżającej się matury. Ciężko było pożegnać się z tancerkami, ale już widać rosnące następczynie, które powiększają grono zespołu. W tym roku liczba tancerek może przekroczyć 30, co uważamy za duży sukces. Zwiększyła się również ilość układów tanecznych, jest ich już ponad 20, tak więc zapraszamy do oglądania, a chętne dziewczyny do zapisywania się do zespołu.

Aktualne zdjęcia zespołu można zobaczyć w galerii.

Autor: Agnieszka Malcharczyk.

 

Komentarze
Zaloguj sie aby dodac komentarz. Jesli nie masz jeszcze konta na pawlow.eu, zarejestruj sie w menu po lewej stronie.
Wskazowki co do rejestracji i logowania znajdziesz w naszym Poradniku. 
następny artykuł »
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Jak Ci się podoba strona internetowa Pawłowa?
 
Gościmy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 42
Wizyt dzisiaj: 3
Wizyt przez miesiąc: 1160
Wizyt wszystkich: 229778
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!