O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności
Zwycięstwo i grad goli na inaugurację sezonu

W minioną niedzielę drużyna juniorów rozpoczęła swoje rozgrywki ligowe w lidze juniorów starszych grupy A. Pod nieobecność trenera zawodnicy podejmowali przyjezdnych z Ocic, którzy byli uważani za faworyta tego spotkania.

Początek meczu był wyrównany dla obu drużyn. Zarówno goście jak i gospodarze mieli po kilka sytuacji na zdobycie bramki ale w tej fazie dobrze spisywali się bramkarze obu drużyn. Po 15. minutach gry do słowa doszła drużyna z Pawłowa, która zdominowała grę i nie dała żadnych szans na pogranie przeciwnikom. W tym czasie padły też dwie bramki dla naszych juniorów. Do szatni obie drużyny schodziły z wynikiem 2:0 dla Pawłowa.

Po przerwie zaczął się popis strzelecki naszych juniorów. Wprowadzając nowych zawodników gospodarze zaczęli zdobywać gole raz za razem i niepodzielnie panowali na boisku, bowiem sami tylko zmiennicy zdobyli łącznie aż pięć bramek. W międzyczasie padły jeszcze dwie bramki dla gospodarzy, a goście przeprowadzając szybką kontrę, zdobyli przepięknego gola honorowego (przeciwnik z narożnika szesnastki umieścił piłkę w samym okienku bramki, nie dając żadnych szans bramkarzowi). Wynikiem 8:1 sędzia zakończył zawody  a juniorzy i kibice mogli się cieszyć z pierwszego historycznego zwycięstwa w tej klasie rozgrywkowej (jest ona wprowadzona dopiero od czterech sezonów).

Autor: Aleksander Herud

Wyniki i tabela po 2.kolejce

Raport meczowy

 

Komentarze
Zaloguj sie aby dodac komentarz. Jesli nie masz jeszcze konta na pawlow.eu, zarejestruj sie w menu po lewej stronie.
Wskazowki co do rejestracji i logowania znajdziesz w naszym Poradniku. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Jak Ci się podoba strona internetowa Pawłowa?
 
Gościmy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 63
Wizyt dzisiaj: 58
Wizyt przez miesiąc: 956
Wizyt wszystkich: 228166
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!