O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie





Hasło?
Aktualności arrow Rozrywka arrow Koniec III edycji typowania
Koniec III edycji typowania

Puchar 27. czerwca zakończył się sezon rozgrywek piłkarskich w klasie B. Wraz z nim zakończyła się kolejna edycja typowania wyników na stronie pawlow.eu. Najlepsza trójka typujących otrzyma z rąk prezesa LKS Pawłów Ryszarda Schmidt ufundowane przez niego nagrody - repliki piłek Mistrzostw Świata odbywających się w Republice Południowej Afryki.

III edycja typowania wyników piłkarskich była zarazem drugą, która objęła rozgrywki z całego sezonu. W ciągu całego sezonu do obstawienia było 240 meczów. W odróżnieniu do typowania w poprzedniej edycji, wprowadzono również przed rozpoczęciem sezonu możliwość wytypowania mistrza B klasy. Za poprawne wytypowanie najlepszej drużyny sezonu można było otrzymać dodatkowe 10 punktów. Maksymalna ilość punktów do zdobycia wyniosła więc 250.

Zwycięzcą został alexander89, który wykorzystał bonus w postaci 10 punktów za trafne wytypowanie mistrza ligi i wyprzedził w ten sposób użytkowników mateusz_p17 i ditek26.

W porównaniu z zakończeniem rundy jesiennej nastąpiły znaczne przetasowania w czołówce. Ówczesny lider ditek26 spadł na miejsce III, mateusz_p17 z miejsca V awansował na II, natomiast alexander89 awansował aż o osiem pozycji, zwycieżając tegoroczną edycję. Należy podkreślić, iż po raz drugi z rzędu drugą pozycję zajął mateusz_p17.

Nagrodzeni zostali:

alexander89 - 123 pkt. - miejsce I

mateusz_p17 - 117 pkt. - miejsce II

ditek26 - 115 pkt. - miejsce III

Pełny ranking

Wyniki na koniec rundy jesiennej

O laureatach I i II edycji typowania można przeczytać w artykułach Typowanie wyników piłkarskich klasy C zakończone! i Koniec II edycji typowania .

W nadchodzącym sezonie 2010/2011 zostanie zastosowany ten sam system typowania, jednakże rozważane jest jego urozmaicenie. Prosimy wszystkich zainteresowanych o przedstawianie swoich pomysłów ulepszeń, które pozwolą na zwiększenie atrakcyjności typowania w nadchodzącym sezonie.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w typowaniu,

administratorzy pawlow.eu

 

Komentarze




Zaloguj sie aby dodac komentarz. Jesli nie masz jeszcze konta na pawlow.eu, zarejestruj sie w menu po lewej stronie.
Wskazowki co do rejestracji i logowania znajdziesz w naszym Poradniku.



 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Co sądzisz o zmienionych zasadach typera na stronie?
 
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 44
Wizyt dzisiaj: 3
Wizyt przez miesiąc: 650
Wizyt wszystkich: 227860
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!