O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności
Koniec III edycji typowania

Puchar 27. czerwca zakończył się sezon rozgrywek piłkarskich w klasie B. Wraz z nim zakończyła się kolejna edycja typowania wyników na stronie pawlow.eu. Najlepsza trójka typujących otrzyma z rąk prezesa LKS Pawłów Ryszarda Schmidt ufundowane przez niego nagrody - repliki piłek Mistrzostw Świata odbywających się w Republice Południowej Afryki.

III edycja typowania wyników piłkarskich była zarazem drugą, która objęła rozgrywki z całego sezonu. W ciągu całego sezonu do obstawienia było 240 meczów. W odróżnieniu do typowania w poprzedniej edycji, wprowadzono również przed rozpoczęciem sezonu możliwość wytypowania mistrza B klasy. Za poprawne wytypowanie najlepszej drużyny sezonu można było otrzymać dodatkowe 10 punktów. Maksymalna ilość punktów do zdobycia wyniosła więc 250.

Zwycięzcą został alexander89, który wykorzystał bonus w postaci 10 punktów za trafne wytypowanie mistrza ligi i wyprzedził w ten sposób użytkowników mateusz_p17 i ditek26.

W porównaniu z zakończeniem rundy jesiennej nastąpiły znaczne przetasowania w czołówce. Ówczesny lider ditek26 spadł na miejsce III, mateusz_p17 z miejsca V awansował na II, natomiast alexander89 awansował aż o osiem pozycji, zwycieżając tegoroczną edycję. Należy podkreślić, iż po raz drugi z rzędu drugą pozycję zajął mateusz_p17.

Nagrodzeni zostali:

alexander89 - 123 pkt. - miejsce I

mateusz_p17 - 117 pkt. - miejsce II

ditek26 - 115 pkt. - miejsce III

Pełny ranking

Wyniki na koniec rundy jesiennej

O laureatach I i II edycji typowania można przeczytać w artykułach Typowanie wyników piłkarskich klasy C zakończone! i Koniec II edycji typowania .

W nadchodzącym sezonie 2010/2011 zostanie zastosowany ten sam system typowania, jednakże rozważane jest jego urozmaicenie. Prosimy wszystkich zainteresowanych o przedstawianie swoich pomysłów ulepszeń, które pozwolą na zwiększenie atrakcyjności typowania w nadchodzącym sezonie.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w typowaniu,

administratorzy pawlow.eu

 

Komentarze
Zaloguj sie aby dodac komentarz. Jesli nie masz jeszcze konta na pawlow.eu, zarejestruj sie w menu po lewej stronie.
Wskazowki co do rejestracji i logowania znajdziesz w naszym Poradniku. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Jak Ci się podoba strona internetowa Pawłowa?
 
Gościmy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 63
Wizyt dzisiaj: 58
Wizyt przez miesiąc: 956
Wizyt wszystkich: 228166
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!