O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności
Wznowienie rozgrywek piłkarskich

Już w najbliższą sobotę 16. marca rozpoczyna się w podokręgu Racibórz runda wiosenna rozgrywek piłkarskich. LKS Pawłów swoje pierwsze spotkanie rozegra w sobotę na wyjeździe z drużyną Babic. Zdecydowanym faworytem tego spotkania będą jego gospodarze, zajmujący po półmetku rozgrywek drugie miejsce. Drużyna Pawłowa będzie chciała jednak zrewanżować się za wysoką porażkę w pierwszym spotkaniu.

W związku ze zbliżającymi się spotkaniami klasy B zapraszamy wszystkich do rozpoczęcia typowania wyników na naszej stronie w dziale rozrywka.

W dalszej części artykułu znajduje się podsumowanie ankiet oceniających rundę jesienną w wykonaniu seniorów LKS Pawłów. W niniejszych sondach, kibice mogli ocenić szanse drużyny w bieżącym sezonie oraz ocenić grę w minionej rundzie. Kibicom została stworzona również możliwość indywidualnego wyróżnienia najlepszych zawodników danej formacji.

Zdecydowana większość uważa, iż drużynę LKS Pawłów nie stać na zajęcie wyższego miejsca niż w ostatniej piątce tabeli. O spadku do C klasy przekonanych jest aż 46.1% głosujących. Zdecydowanie mniej jest optymistów uważających iż LKS może znaleźć się w środku tabeli (14.2%) a nawet w ścisłej czołówce liczącej się w walce o awans (7.8%). Należy zaznaczyć, iż w niniejszej sondzie głosy były oddawane jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Pozostanie ona otwarta do końca rozgrywek.

Sznase LKS Pawłów w sezonie 2009/2010

Kolejne dwie sondy miały na celu dokonania podsumowania przez kibiców rundy jesiennej i wskazania najlepszych i najgorszych stron zespołu. Dla 34.2% trudne było wskazanie jednego czynnika zawodzącego w drużynie. Podobną liczbę wskazań otrzymały: motywacja (8 głosów - 21.1%), zgranie drużyny (7 głosów - 18.4%) oraz defensywa (15.8%). Dwa głosy, stanowiące 5.3% wymieniały jako najsłabszy element zespołu formację ofensywną. Tyle samo osób uznało, iż w drużynie działało wszystko bez zarzutu.

Najsłabszy element LKS Pawłów

Podobnie negatywnie o drużynie wypowiadano się w ankiecie na najlepszy element zespołu. Aż 35.5% głosujących uznało, iż nie widzą takiego elementu. Z drugiej strony, aż 7 głosów dających 22.6% oddano na opcję "Trudno wskazać jeden czynnik". Na kolejnych miejscach sondy znalazły się: ofensywa (5 głosów - 16.1%), motywacja (4 głosy - 12.9%), defensywa (3 głosy - 9.7%) oraz zgranie drużyny (1 głos - 3.2%).

Najlepszy element LKS Pawłów

W wyborze najlepszego zawodnika danej formacji najbardziej zażarta walka miała miejsce w głosowaniu na najlepszego bramkarza. Ostatecznie zwycięzcą został Grzegorz Majnusz (27 głosów) a drugie miejsce zajęli wspólnie Artur Lazar i Marcin Litka (obaj otrzymali 23 głosy dające po 31.5%).

Najlepszy bramkarz

Najlepszym obrońcą zdaniem kibiców, został wybrany Tomasz Pilar (16 głosów, 28.6%), który wyprzedził o 5 głosów Aleksandra Herud i Józefa Skowronek (obaj po 19.6%).

Najlepszy obrońca LKS Pawłów

W klasyfikacji pomocników zdecydowane zwycięstwo odniósł Andrzej Wiglenda, zdobywając 19 głosów stanowiących 39.6% głosów łącznych. Drugie miejsce ex aequo zajęli Mateusz Pientka i Michał Opolony (9 głosów - 18.8%).

 Najlepszy pomocnik LKS Pawłów

Najlepszym napastnikiem, również zdecydowanie został wybrany Dawid Kocur (20 głosów, 39.2%), który wyprzedził Andrzeja Wilczek (12 głosów, 23.5%) oraz Ireneusza Anolik (11 głosów - 21.6%).

Najlepszy napastnik LKS Pawłów

Zwycięzcy z poszczególnych kategorii ustanowili grupę czterech zawodników, z pośród której wybrać będzie można najlepszego zawodnika LKS Pawłów po rundzie jesiennej. Sonda znajduje się na stronie LKS Pawłów a głosować w niej będzie można do końca kwietnia.

 

Komentarze
Zaloguj sie aby dodac komentarz. Jesli nie masz jeszcze konta na pawlow.eu, zarejestruj sie w menu po lewej stronie.
Wskazowki co do rejestracji i logowania znajdziesz w naszym Poradniku. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Jak Ci się podoba strona internetowa Pawłowa?
 
Gościmy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 42
Wizyt dzisiaj: 3
Wizyt przez miesiąc: 1160
Wizyt wszystkich: 229778
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!