O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności
Podsumowanie rundy jesiennej

Runda jesienna dobiegla końca. Nadszedł czas na podsumowanie aktualnych postępów drużyn piłkarskich. O ile z drużyny juniorów młodszych, będącej liderem w swojej lidze kibice mogą być zadowoleni, o tyle niska pozycja w tabeli ligowej drużyny seniorskiej spędzać będzie sen z powiek zarówno zawodnikom, trenerowi jak i kibicom.

Już pod koniec przyszłego tygodnia działacze LKS Pawłów, trener oraz zawodnicy wezmą udział w spotkaniu podsumowującym minioną rundę oraz zapewne spróbują podjąć dyskusję o koniecznych działaniach mających zapewnić lepszą grę i uchronić drużynę przed spadkiem do klasy C. Z pewnością jak co roku zostaną wyróżnione najmocniejsze ogniwa zespołu a także wskazane te elementy, które wymagają poprawy.

Ze swojej strony zapraszamy kibiców LKSu Pawłów do wzięcia udziału w rzeczowej dyskusji nad aktualnym bilansem sportowym klubu oraz nad jego przyszłością przez wyrażenie swych opinii na forum a także przez oddanie głosów w nowych sondach, które zostały specjalnie przygotowane na tę okazję. W sondach można także wybrać najlepszego zawodnika danej formacji. Zagłosować można na każdego zawodnika grającego chociaż w jednym meczu drużyny seniorskiej LKSu Pawłów - zarówno pucharowym jak i ligowym. Każdy zawodnik został przydzielony do jednej z formacji w zależności od tego, w ktorej z formacji zagrał najwięcej czasu w rundzie jesiennej.

Oddać głos w sondach można na stronie LKS Pawłów.

 

Komentarze
Zaloguj sie aby dodac komentarz. Jesli nie masz jeszcze konta na pawlow.eu, zarejestruj sie w menu po lewej stronie.
Wskazowki co do rejestracji i logowania znajdziesz w naszym Poradniku. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Jak Ci się podoba strona internetowa Pawłowa?
 
Gościmy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 63
Wizyt dzisiaj: 58
Wizyt przez miesiąc: 956
Wizyt wszystkich: 228166
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!