O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności
Koniec II edycji typowania

Puchar 20. czerwca na spotkaniu wieńczącym sezon rozgrywek piłkarskich w klasie C nagrodzeni zostali laureaci II edycji typowania wyników piłkarskich.

Zwycięzcy otrzymali z rąk prezesa LKS Pawłów Ryszarda Schmidt ufundowane przez niego nagrody - plakaty pierwszej drużyny seniorów.

II edycja typowania wyników piłkarskich była zarazem pierwszą, która objęła rozgrywki z całego sezonu. Wprowadzony został nowy, ulepszony system typowania, który pozwolił na analizę strategii typowania innych uczestników oraz umożliwił wprowadzenie statystyki typowań (punkty kolejki). Ponieważ w ciągu całego sezonu do obstawienia było 182 mecze, ważnym czynnikiem wpływającym na sukces była regularność. Ze swojej strony administratorzy poczynili co w ich mocy, aby pomóc w jej zachowaniu przez uczestników (przed każdą kolejką spotkań wysyłane były e-maile do wszystkich uczestników biorących udział w typowaniu). Pomimo tego, większości uczestników przydarzały się wpadki w postaci zapomnienia obstawienia kolejki co znacznie wpłynęło na ostateczny wynik. Przykładowo Iker19 typował najtrafniej - jego skuteczność wyniosła 61%, jednakże oddając jedynie 33 typy uplasował się dopiero na 17. miejscu.

Zwycięzcą został andrew, który okazał się najregularnieszym zawodnikiem i uzyskał imponujący wynik 106 pkt. Na drugim miejscu uplasował się rafal (101 pkt.) a zanim matefret14 (97 pkt.). Czwarte miejsce - premiowane nagrodą, zajął Lukasz (95 pkt.).

W porównaniu z zakończeniem rundy jesiennej nastąpiły znaczne przetasowania w czołówce. Ówczesny lider Lukasz spadł na miejsce IV, matefret14 z miejsca II spadł na III, natomiast andrew awansował z miejsca III na I.

Nagrodzeni zostali:

andrew - 106 pkt. - miejsce I

matefret14 - 97 pkt. - miejsce III

Lukasz - 95 pkt. - miejsce IV

Pełny ranking

Wyniki na koniec rundy jesiennej

O laureatach I edycji typowania można przeczytać w artykule Typowanie wyników piłkarskich klasy C zakończone!

W nadchodzącym sezonie 2009/2010 zostanie zastosowany ten sam system typowania, jednakże rozważane są jego ulepszenia. Prosimy wszystkich zainteresowanych o przedstawianie swoich pomysłów ulepszeń, które pozwolą na zwiększenie atrakcyjności typowania w nadchodzącym sezonie.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w typowaniu,

administratorzy pawlow.eu

 

Komentarze
Zaloguj sie aby dodac komentarz. Jesli nie masz jeszcze konta na pawlow.eu, zarejestruj sie w menu po lewej stronie.
Wskazowki co do rejestracji i logowania znajdziesz w naszym Poradniku. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Jak Ci się podoba strona internetowa Pawłowa?
 
Gościmy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 42
Wizyt dzisiaj: 3
Wizyt przez miesiąc: 1160
Wizyt wszystkich: 229778
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!