O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności
Boże Ciało

Dnia 11. czerwca 2009 odbyła się w naszej parafii jedna z ważniejszych uroczystości obchodzonych w kościele katolickim - Boże Ciało. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą o godzinie 9:30 w miejscowym kościele. Po mszy miał miejsce tradycyjny obchód czterech ołtarzy, które w tym roku zostały przygotowane na ulicy Powstańców Śląskich w kierunku Raciborza.

Po zakończeniu uroczystości w kościele rozpoczął się festyn w sali parafialnej, w czasie którego miały miejsce występy: dzieci z zespołu szkolnoprzedszkolnego oraz dzieci z Białorusi i zespołu Reflex. Wieczorem odbyła się zabawa taneczna wieńcząca imprezę.

Zdjęcia z uroczystości można zobaczyć na stronie parafialnej.

 

Komentarze
Zaloguj sie aby dodac komentarz. Jesli nie masz jeszcze konta na pawlow.eu, zarejestruj sie w menu po lewej stronie.
Wskazowki co do rejestracji i logowania znajdziesz w naszym Poradniku. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Jak Ci się podoba strona internetowa Pawłowa?
 
Gościmy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 42
Wizyt dzisiaj: 3
Wizyt przez miesiąc: 1160
Wizyt wszystkich: 229778
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!