LKS Pawłów
Aktualności
Informacje
Historia
Galeria
Forum
Księga gości
Piłka Nożna
Seniorzy
Juniorzy starsi
Archiwum
Seniorzy: poprzednie sezony
Juniorzy: poprzednie sezony
Kompletne archiwum
Logowanie





Hasło?
Aktualności arrow Terminarz i Wyniki
Następne spotkanie

Liga Okręgowa - Terminarz i Wyniki
XIII SERIA

Data 19.01.2012 18.00
Gospodarz Gość Wynik
KS Naprzód III Borucin LKS Rój III Żory 6:4
KS Wicher Wilchwy II Wodzisław Śl. MKS Sokół III Orzesze 7:3
LKS Czarni Gorzyce KS Stal Kuźnia Raciborska 8:2
UGKS Sokół Zebrzydowice MUKS Jedynka II Pszów 10:0
KS Bojanów II LKS Pawłów 1:9
KS Bojanów KS Polonia MOSiR Łaziska Górne 8:2
KS Ogniwo Rogoźna II Żory KS Wicher Wilchwy Wodzisław Śl. 0:10
 
XII SERIA

Data 12.01.2012 18.00
Gospodarz Gość Wynik
LKS Rój III Żory KS Ogniwo Rogoźna II Żory 5:5
KS Wicher Wilchwy Wodzisław Śl. KS Bojanów 9:1
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne KS Bojanów II 7:3
LKS Pawłów UGKS Sokół Zebrzydowice 3:7
MUKS Jedynka II Pszów LKS Czarni Gorzyce 3:7
KS Stal Kuźnia Raciborska KS Wicher Wilchwy II Wodzisław Śl. 7:3
MKS Sokół III Orzesze KS Naprzód III Borucin 2:8
 
XI SERIA

Data 15.12.2011 18.00
Gospodarz Gość Wynik
MKS Sokół III Orzesze LKS Rój III Żory 1:9
KS Naprzód III Borucin KS Stal Kuźnia Raciborska 1:9
KS Wicher Wilchwy II Wodzisław Śl. MUKS Jedynka II Pszów 5:5
LKS Czarni Gorzyce LKS Pawłów 9:1
UGKS Sokół Zebrzydowice KS Polonia MOSiR Łaziska Górne 8:2
KS Bojanów II KS Wicher Wilchwy Wodzisław Śl. 0:10
KS Bojanów KS Ogniwo Rogoźna II Żory 5:5
 
X SERIA

Data 08.12.2011 18:00
Gospodarz Gość Wynik
LKS Rój III Żory KS Bojanów 5:5
KS Ogniwo Rogoźna II Żory KS Bojanów II 9:1
KS Wicher Wilchwy Wodzisław Śl. UGKS Sokół Zebrzydowice 9:1
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne LKS Czarni Gorzyce 5:5
LKS Pawłów KS Wicher Wilchwy II Wodzisław Śl. 6:4
MUKS Jedynka II Pszów KS Naprzód III Borucin 6:4
KS Stal Kuźnia Raciborska MKS Sokół III Orzesze 8:2
 
IX SERIA

Data 01.12.2011  18:00
Gospodarz Gość Wynik
KS Stal Kuźnia Raciborska LKS Rój III Żory 3:7
MKS Sokół II Orzesze MUKS Jedynka II Pszów 2:8
KS Naprzód III Borucin LKS Pawłów 4:6
KS Wicher Wilchwy II Wodzisław Śl. KS Polonia MOSiR Łaziska Górne 6:4
LKS Czarni Gorzyce KS Wicher Wilchwy Wodzisław Śl. 2:8
UGKS Sokół Zebrzydowice KS Ogniwo Rogoźna II Żory 3:7
KS Bojanów II KS Bojanów 3:7
 
VIII SERIA

Data 24.11.2011  18:00
Gospodarz Gość Wynik
LKS Rój III Żory KS Bojanów II 9:1
KS Bojanów UGKS Sokół Zebrzydowice 4:6
KS Ogniwo Rogoźna II Żory LKS Czarni Gorzyce 7:3
KS Wicher Wilchwy Wodzisław Śl. KS Wicher Wilchwy II Wodzisław Śl. 10:0
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne KS Naprzód III Borucin 7:3
LKS Pawłów MKS Sokół III Orzesze 8:2
MUKS Jedynka II Pszów KS Stal Kuźnia Raciborska 0:10

VII SERIA

Data 17.11.2011  
Gospodarz Gość Wynik
MUKS Jedynka II Pszów LKS Rój III Żory 2:8
KS Stal Kuźnia Raciborska LKS Pawłów 4:6
MKS Sokół III Orzesze KS Polonia MOSiR Łaziska Górne 3:7
KS Naprzód III Borucin KS Wicher Wilchwy Wodzisław Śl. 0:10
KS Wicher Wilchwy II Wodzisław Śl. KS Ogniwo Rogoźna II Żory 1:9
LKS Czarni Gorzyce KS Bojanów 5:5
UGKS Sokół Zebrzydowice KS Bojanów II 8:2
 
VI SERIA

Data 03.11.2011  18:00
Gospodarz Gość Wynik
LKS Rój III Żory UGKS Sokół Zebrzydowice 8:2
KS Bojanów II LKS Czarni Gorzyce 2:8
KS Bojanów KS Wicher Wilchwy II Wodzisław Śl. 6:4
KS Ogniwo Rogoźna II Żory KS Naprzód III Borucin 10:0
KS Wicher Wilchwy Wodzisław Śl. MKS Sokół III Orzesze 9:1
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne KS Stal Kuźnia Raciborska 4:6
LKS Pawłów MUKS Jedynka II Pszów 8:2
 
V SERIA

Data 27.10.2011  18:00
Gospodarz Gość Wynik
LKS Pawłów LKS Rój III Żory 3:7
MUKS Jedynka II Pszów KS Polonia MOSiR Łaziska Górne 2:8
KS Stal Kuźnia Raciborska KS Wicher Wilchwy Wodzisław Śl. 0:10
MKS Sokół III Orzesze KS Ogniwo Rogoźna II Żory 1:9
KS Naprzód III Borucin KS Bojanów 1:9
KS Wicher Wilchwy II Wodzisław Śl. KS Bojanów II 7:3
LKS Czarni Gorzyce UGKS Sokół Zebrzydowice 6:4
 
IV SERIA

Data 20.10.2011 18:00
Gospodarz Gość Wynik
LKS Rój III Żory LKS Czarni Gorzyce 6:4
UGKS Sokół Zebrzydowice KS Wicher Wilchwy II Wodzisław Śl. 8:2
KS Bojanów II KS Naprzód III Borucin 9:1
KS Bojanów MKS Sokół III Orzesze 10:0
KS Ogniwo Rogoźna II Żory KS Stal Kuźnia Raciborska 9:1
KS Wicher Wilchwy Wodzisław Śl. MUKS Jedynka II Pszów 9:1
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne LKS Pawłów 4:6

III SERIA

Data 13.10.2011 18:00
Gospodarz Gość Wynik
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne LKS Rój III Żory 1:9
LKS Pawłów KS Wicher Wilchwy Wodzisław Śl. 0:10
MUKS Jedynka II Pszów KS Ogniwo Rogoźna II Żory 0:10
KS Stal Kuźnia Raciborska KS Bojanów 4:6
MKS Sokół III Orzesze KS Bojanów II 1:9
KS Naprzód III Borucin UGKS Sokół Zebrzydowice 3:7
KS Wicher Wilchwy II Wodzisław Śl. LKS Czarni Gorzyce 5:5
 
II SERIA

Data 06.10.2011 18:00
Gospodarz Gość Wynik
LKS Rój III Żory KS Wicher Wilchwy II Wodzisław Śl. 6:4
LKS Czarni Gorzyce KS Naprzód III Borucin 5:5
UGKS Sokół Zebrzydowice MKS Sokół III Orzesze 10:0
KS Bojanów II KS Stal Kuźnia Raciborska 2:8
KS Bojanów MUKS Jedynka II Pszów 10:0
KS Ogniwo Rogoźna II Żory LKS Pawłów 8:2
KS Wicher Wilchwy Wodzisław Śl. KS Polonia MOSiR Łaziska Górne 9:1
I SERIA

Data 29.09.2011 18:00
Gospodarz Gość Wynik
KS Wicher Wilchwy Wodzisław Śl. LKS Rój III Żory 6:4
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne KS Ogniwo Rogoźna II Żory 2:8
LKS Pawłów KS Bojanów 4:6
MUKS Jedynka II Pszów KS Bojanów II 3:7
KS Stal Kuźnia Raciborska UGKS Sokół Zebrzydowice 3:7
MKS Sokół III Orzesze LKS Czarni Gorzyce 2:8
KS Naprzód III Borucin KS Wicher Wilchwy II Wodzisław Śl. 4:6
 
 

 

Komentarze




Zaloguj sie aby dodac komentarz. Jesli nie masz jeszcze konta na pawlow.eu, zarejestruj sie w menu po lewej stronie.
Wskazowki co do rejestracji i logowania znajdziesz w naszym Poradniku.



 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Tenis Stołowy
Aktualności
Skład
Terminarz i Wyniki
Tabela
Archiwum
Top 10 typujących
Klasa B 2012/2013
  Name P
1. Paweł 193
2. luka 172
3. rafal 168
4. andrew 155
5. adi1971 144
6. josef 126
7. patrick28 126
8. alexander89 118
9. shaqiri99 110
10. madzia 95
Sondy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 42
Wizyt dzisiaj: 12
Wizyt przez miesiąc: 820
Wizyt wszystkich: 207029
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!