O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności arrow Poradniki arrow Rejestracja, logowanie - po co i jak?
Rejestracja, logowanie - po co i jak?
Po co się rejestrować i logować? Jak to zrobić?

Po co się rejestrować?

Rejestracja na stronie umożliwia systemowi jednoznaczne przyporządkowanie użytkownika do różnych danych na stronie - jak np. wypowiedzi na forum lub rezultatów różnych zabaw takich jak typowanie wyników. Rejestracja zapewnia także, że nikt inny nie może się podszyć pod wybraną nazwę-pseudonim. Jako że nasza strona i forum są połączone, również rejestracja jest wspólna dla strony i forum, jeśli więc się zarejestrowałeś na forum, możesz użyć tego loginu również na stronie i vice versa.

Nie wymagamy oczywiście podawania prawdziwych danych, inicjały i pseudonim zupełnie wystarczą!

Jak się zarejestrować?

Na stronie główne, w menu po lewej stronie zanjduje się sekcja logowanie. Ostatnia linijka brzmi "Konto? Zarejestruj się!".  Po kliknięciu na "Zarejestruj się" ukaże się następująca strona:

Rejestracja

Należy wypełnić wszystkie pola (w polu "Imię i Nazwisko" można wpisać inicjały) i następnie kliknąć "Zarejestruj". W tym momencie zostaje wysłany e-mail aktywacyjny pod podany adres. (Jest on konieczny by się uchronić przed tzw. automatycznymi "botami" zaśmiecającymi forum reklamami). W e-mailu tym należy kliknąć na podany link i konto zostaje aktywowane. 

W razie problemów z rejestracją lub e-mailem aktywacyjnym, prosimy się z nami skontaktować.  

Po co się logować? 

Niektóre funkcje na stronie możliwe są jedynie wtedy, gdy można je przyporządkować konkretnemu użytkownikowi (pisanie na forum, typowanie wyników). Logowanie sygnalizuje systemowi że następne akcje zostaną wykonane przez danego użytkownika.

Jak się zalogować?

Na stronie głownej w menu po lewej stronie należy wpisać login (Nazwę użytkownika) i hasło podane przy rejestracji i nacisnąc login. 

Zapomnialem hasło! 

W sekcji "Logowanie" w menu po lewej stronie na stronie głównej należy kliknąć na "Hasło?", następnie podać nazwę użytkownika i adres e-mail. System wygeneruje nowe hasło i prześle je napodany adres e-mail.

Jak zmienić dane lub hasło? 

Po zalogowaniu sekcja "Logowanie" w menu po lewej stronie na stronie głownej zmieni się w "Menu użytkownika". Tam należy wejść na "Twoje konto", edytować odpowiednie pola i kliknąc na symbol dyskietki. W razie zmiany hasła należy wypełnić oba pola "Hasło" i "Powtórz hasło" nowym hasłem.

 

Komentarze
chyba błąd
Dodane przez Bells w dniu 2010-05-03 20:19:07
hej, chcę zmienić hasło ale nie pojawia mi się jak piszecie \"Menu użytkownika\". chyba coś nie gra, proszę o sprawdzenie opcji bo może nie tylko u mnie to nawala
Dodane przez robert w dniu 2010-06-10 22:18:48
Dzięki za info. Zostało naprawione.
dzięki!
Dodane przez Bells w dniu 2010-06-10 22:52:59
thx! już wszystko działa jak powinno;)
Zaloguj sie aby dodac komentarz. Jesli nie masz jeszcze konta na pawlow.eu, zarejestruj sie w menu po lewej stronie.
Wskazowki co do rejestracji i logowania znajdziesz w naszym Poradniku. 
następny artykuł »
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 63
Wizyt dzisiaj: 60
Wizyt przez miesiąc: 958
Wizyt wszystkich: 228168
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!