O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności
Sport w Pawłowie

Pawłów to prawdopodobnie jedna z najbardziej usportowionych wiosek w regionie. Tradycyjnie istnieje przy miejscowym LKSie sekcja piłki nożnej (w dwóch kategoriach wiekowych), jak również sekcja tenisa stołowego
Działa tutaj również nieoficjalna i dosyć egzotyczna sekcja eSport’u. Nieoficjalna, ponieważ nie istnieje jeszcze w Polsce – w przeciwieństwie do zachodu i dalekiego wschodu – żaden związek eSportu. Jesteśmy więc pionierami pod tym względem w regionie, a może nawet i w kraju (na dzień dzisiejszy nie zna google.pl żadnego polskiego klubu sportowego z tą sekcją).

Zapraszamy na stronę internetową LKSu .

W Pawłowie mamy również bardzo dobrych kolarzy, występujących w barwach CK Ziemia Raciborska oraz MGLKS Błękitni DOBRAWA Koziegłowy. Poza wieloma wygranymi wyścigami i medalami, należy podkreślić fakt, że wszyscy nasi kolarze należą do kadry Śląska a dwóch nawet do kadry Polski. Więcej o kolarzach można poczytać tutaj.

A że nie musimy się martwić o kolejne sukcesy sportowe w przyszłości, świadczą fenomenalne sukcesy naszych szkolnych sportowców, wygrywających turniej po turnieju - począwszy od piłki nożnej, przez tenis stołowy, aż po piłkę ręczną. Można o nich poczytać na stronie sportu szkolnego: www.pawlow.pl.tl.

 

Komentarze
Zaloguj sie aby dodac komentarz. Jesli nie masz jeszcze konta na pawlow.eu, zarejestruj sie w menu po lewej stronie.
Wskazowki co do rejestracji i logowania znajdziesz w naszym Poradniku. 
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Jak Ci się podoba strona internetowa Pawłowa?
 
Gościmy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 42
Wizyt dzisiaj: 3
Wizyt przez miesiąc: 1160
Wizyt wszystkich: 229778
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!