O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności
Ścieżka rowerowa w Pulowie
Ścieżka rowerowaŚcieżka rowerowa wiodąca przez las Pulów zaczyna się przy budynku remizy OSP. Biegnie ona obok boiska i łąk do mostku umożliwiającego przeprawę przez rów (został specjalnie zbudowany dla ścieżki rowerowej). Następnie, po kawałeczku wzdłuż łączki dojeżdża się do ścieżki wiodącej przez las, która następnie łączy się z drogą zwaną "szlakiem turystycznym husarii polskiej". Droga ta prowadzi do kapliczki w Kornicy. Jadąc odtąd w lewo dojeżdża się do stadniny koni p. Stańka, natowmiast droga w prawo prowadzi wzdłuż boiska do stawów w Pietrowicach Wielkich. Ścieżka rowerowa w Pulowie

 

Komentarze
Dodane przez marek_wyrtki w dniu 2009-03-02 22:01:46
Co polska husaria robiła w takim fajnym miejscu na Śląsku, tak daleko od swoich?
Dodane przez robert w dniu 2009-03-03 00:51:26
Maszerowała na Wiedeń ;)
Dodane przez BigMartin w dniu 2009-03-03 18:52:12
I chyba im zbytnio ten mecz nie wyszedl. Skutki widac w innym germanskim kraju :hat: A nawiazujac do tematu "Sciezka rowerowa w Pulowie", to jak? Jest tam juz co? Robia tam co? Byloby elegancko, jak by nasza gmina byla polaczona bezpiecznymi sciezkami rowerowymi, z daleka od drog publicznych. Moznaby bylo sie wybrac z rodzinka zamek w Krowiarkach poogladac (z daleka), bo o zwiedzaniu chyba niema mowy co? Brakuje tego w naszym regionie :-(
Dodane przez w dniu 2009-03-03 21:07:45
Myśla, że tam nie cza wiela robić. Choć jakieś "kosmetyczne" poprawki by nie zaszkodziły. Ścieżka by szybko stała se popularno. Coroz wjynci ludzi jeździ na rowerze, uprawio jogging, abo w zima zapino biegowki i wio. Miejscowa jak znaloz. :hat: A ścieżka rowerowa dookoła gminy to tyz "good idea" - oczywiście nie po publicznych drogach. Kilka polnych drog by musiało byćw lepszim stanie, na drzewach oznakować je jako szlak, żeby zamiast na Widowie nie wyjechać na Geblowie i na wiosna czi lato by nie jedyn by se skusił. Nie mówiąc o tim, że szkoły by mogły jeździć na wycieczki rowerowe.
Dodane przez martin w dniu 2009-03-03 21:11:20
za długo pisołech tygo posta i mie automatycznie wylogowało przez to je wyświetlani jako napisany przez "Gość". Ale podpisuja se, jakby ktoś mioł ochota na polemika z mistrzem Polikarpem :-P
Dodane przez robert w dniu 2009-03-04 00:53:06
Ścieżka istnieje już od paru lat. Od kiedy istnieje mostek przez krzipopa idzie spokojnie i fajną drogą jechać aż do Kornicy/Pietrowic. Niestety ta ścieżka była/je za mało wypromowano...
Dodane przez BigMartin w dniu 2009-03-04 21:56:22
Ze ta sciezka je to wjym. Myslolech, ze je cos konkretniejszego robione. Sciezka rowerowa z prawdziwego zdarzenia. Cos typu jak odcinek straz-szkola. Ale to juz chyba zbyt duzo wymagane :-P
Dodane przez marcin w dniu 2009-03-04 22:20:01
[quote:2a9f063285="BigMartin"]Cos typu jak odcinek straz-szkola...[/quote:2a9f063285] Te o moje A4 ci chodzi ;P hehe Wiesz ile my se musieli prosić o to żeby w guminiokach podczas roztopow z chaty nie wyłazić ;P Jo mioł zawsze zagadka jak tu wylyźć na piwo i se nie ubabrać po kostki bagnem :PPP
Dodane przez robert w dniu 2009-03-04 23:35:15
[quote:2c1cc604a5="BigMartin"]Ze ta sciezka je to wjym. Myslolech, ze je cos konkretniejszego robione. Sciezka rowerowa z prawdziwego zdarzenia. Cos typu jak odcinek straz-szkola. Ale to juz chyba zbyt duzo wymagane :-P[/quote:2c1cc604a5] Jakby byla tako droga do aut na odcinku Pawlow-Kornica to by juz bylo dobrze :mrgreen:
Dodane przez BigMartin w dniu 2009-03-04 23:41:08
[quote:06c934325b="robert"]Jakby byla tako droga do aut na odcinku Pawlow-Kornica to by juz bylo dobrze[/quote:06c934325b] Zaniedlugo bydzie se na tym odcinku po beszongu rowniejszi jezdzilo :mrgreen:
Dodane przez rafal w dniu 2009-03-04 23:58:02
Hehe ale nawet niekery krajowe wyglądają u nas podobnie
Zaloguj sie aby dodac komentarz. Jesli nie masz jeszcze konta na pawlow.eu, zarejestruj sie w menu po lewej stronie.
Wskazowki co do rejestracji i logowania znajdziesz w naszym Poradniku. 
« poprzedni artykuł
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Jak Ci się podoba strona internetowa Pawłowa?
 
Gościmy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 63
Wizyt dzisiaj: 58
Wizyt przez miesiąc: 956
Wizyt wszystkich: 228166
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!