O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności arrow Gospodarka
Gospodarka
Firmy i podmioty gospodarcze

Na terenie naszej wsi działa wiele przedsiębiorstw począwszy od tradycyjnych, rodzinnych po jednego z największych producentów okien i drzwi w Europie. Aby przedstawić szeroki wachlarz usług oferowanych w naszej wsi, chcielibyśmy przedstawić każde z nich. W związku z tym, prosimy o kontakt firmy działające w Pawłowie i zainteresowane umieszczeniem informacji na tej stronie z administratorami strony. 

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
GAWMET

Firma GAWMET z siedzibą w Pawłowie koło Raciborza od ponad siedmiu lat zajmuje się remontem i modernizacją pomocniczego sprzętu kolejowego, jak również świadczy usługi tokarsko – ślusarskie dla okolicznych przedsiębiorców.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na spełnienie oczekiwań klientów co do jakości i niezawodności powieżonego do remontu sprzętu.

Kontakt:

GAWMET
Ireneusz Gawroński
47-480 Pawłów
ul. Powstańców Śląskich 89

Tel/Fax: 032 419 82 35

Tel kom: 0601 182 990

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
WIL-MET

Firma została założona w 1986r. w Gamowie. W związku z rozwojem, firma przeniosła się w 2002r. do nowej siedziby w Pawłowie. Przedmiotem naszej działalności jest przede wszystkim produkcja i montaż wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz hal przemysłowych różnego zastosowania. Realizujemy zlecenia na rynku krajowym, jak również na terenie Niemiec i innych państw Unii Europejskiej. Inne gałęzie naszej oferty to produkcja regałów transportowych i magazynowych oraz kompleksowe remonty przyczep, jak również innego sprzętu rolniczego. Oferujemy również usługi tokarsko-ślusarskie, spawalnicze oraz obróbkę metali. Naszym głównym atutem jest wysoka jakość produktów i usług osiągnięta dzięki systematycznym szkoleniom naszej kadry.

Kontakt:

Tel: 032 4191866

Fax: 0324191865

E-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
TRAPP

Początek działalności firmy TRAPP w Niemczech datuje się na rok 1989. Swoją polską siedzibę firma założyła w 1990r. w Raciborzu, ostatecznie przenosząc się do Pawłowa w 1999r. Produkcja firmy to przede wszystkim stylowe latarnie uliczne, ławki parkowe, meble ogrodowe, kosze na śmieci, poziome i pionowe osłony drzew, stojaki rowerowe, słupki separacyjne, wyroby z żeliwa i aluminium na zlecenie oraz rekonstrukcje na podstawie wzorów historycznych. W swoje wyroby firma zaopatruje wiele polskich miast, jak również eksportuje znaczną część swojej produkcji na rynki krajów Unii Europejskiej. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.f-trapp.de

Kontakt:

Tel: 032 419 84 71, 032 419 84 69

Fax: 032 419 88 35

E-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
P.P.U. Ginter Gogolin

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ginter Gogolin zostało założone w 1984r. w Pietrowicach Wielkich. W związku z rozwojem firma przeprowadziła się do nowej, większej siedziby w Pawłowie w 2002 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w usługach ciesielskich, jak również w kompleksowym wykonywaniu wszelkich poryć dachowych, od pokryć papowych po skomplikowane krycie dachów dachówką czy blachą miedzianą. Firma świadczy również usługi zwyżkami. W siedzibie firmy można nabyć materiały pokryciowe. Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku budowlanym oraz systematycznym szkoleniom załogi, firma wykonuje zlecone roboty na najwyższym poziomie, za co zostaliśmy wielokrotnie wyróżniani. Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.gogolin.ppsi.pl

Kontakt:

Tel: 032 414 99 45, 032 414 91 87, 0602 629 587

E-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
OMAN
Na terenie Pawłowa rozpoczęliśmy urządzać Zakład w 1998 roku. Firma nasza prowadzi działalność w Raciborzu przy ul. Zamkowej i ul. Polnej oraz w Zakładzie Produkcyjnym nr 2 w Rogalicach koło Wrocławia. W produkcji schodów składanych jesteśmy największym zakładem w Europie. Produkty z Zakładu Produkcyjnego Nr 1 z Pawłowa sprzedawane są głównie na export do 35 krajów. Ostatnio najbardziej rozwojowym produktem są okna dachowe, które powstają w Zakładzie Produkcyjnym nr 1 w Pawłowie. Można je kupić w kilku krajach w Europie. Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
Mini Oaza Ptaków

''Mini Oaza Ptaków'' rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku. Jej gospodarzami są Norbert i Mirosława Rózga.
W 2006 roku na Gali Przedsiębiorców w Pietrowicach Wielkich kawiarnia-ogródek piwny znajdujący się przy ''Mini Oazie Ptaków'' uzyskał certyfikat w kategorii ''Solidny produkt-usługa''.
W ''Mini Oazie'' znajduje się ponad 100 ptaków, w tym około 30 ich gatunków: pawie indyjskie, swinhoe, przeróżne bażanty, kaczki, papugi i inne. Ponadto można tam zobaczyć tchórzofretkę, szynszyla, żółwie czerwonolice, wiewiórkę burundug oraz różne rybki.

W każdą czwartą niedzielę miesiąca organizowana jest giełda ptaków, gdzie można kupić lub sprzedać różne ptactwo.

Serdecznie zapraszamy!

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 63
Wizyt dzisiaj: 58
Wizyt przez miesiąc: 956
Wizyt wszystkich: 228166
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!