LKS Pawłów
Aktualności
Informacje
Historia
Galeria
Forum
Księga gości
Piłka Nożna
Seniorzy
Juniorzy starsi
Archiwum
Seniorzy: poprzednie sezony
Juniorzy: poprzednie sezony
Kompletne archiwum
Logowanie

Hasło?
Aktualności arrow Piłka nożna
Następne spotkanie

Piłka nożna
Wygrana z liderem

LKS Pawłów wygrał z liderem z Gaszowic 4:1 . Poniżej skrót z meczu.

https://youtu.be/31Ww0dzI96Q 

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
A-klasa nie dla Pawłowa
Piłka nożna

LKS Pawłów jednak nie awansował do wyższej klasy rozgrywkowej przegrywając w barażach z drużyną LKS Ocice Racibórz. Była radość i euforia, były nowe plany i ambicje, były nowe nadzieje: Pawłów miał grać w A-klasie. Jednak zaskakująca była decyzja podokręgu, który nakazał rozegranie barażu o awans do wyższej klasy rozgrywkowej z drużyną Ocic. W pierwszym meczu na swoim boisku Pawłów uległ gościom 4:2, by  w rewanżowym meczu zwyciężyć 1:0, co nie wystarczyło do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej i Pawłów po raz kolejny będzie musiał „od zera” walczyć o mistrzostwo B-klasy i upragniony awans.

Co ciekawe, terminarz A-klasy został opublikowany przez podokręg w dniu rozgrywania rewanżu w Ocicach, a drużyną wpisaną do kalendarza rozgrywkowego była drużyna z Ocic. Pozostawiamy to bez komentarza, każdy niech to zinterpretuje na swój sposób…

Autor: Stós Michał

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
Przegrany sparing z Syrynią

Dnia 21 lipca zawodnicy Pawłowa rozegrali swój pierwszy sparing  w okresie przygotowawczym z drużyną Naprzód Syrynia, która w ubiegłym sezonie zajęła szóste miejsce w rozgrywkach ligi okręgowej.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
Czytaj całość
 
Podsumowanie sezonu 2011/2012

 Po zakończonym sezonie jak co roku zarząd i zawodnicy spotkali się na oficjalnym spotkaniu będącym podsumowaniem minionego sezonu zarówno w sekcji juniorów jak i seniorów.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
Czytaj całość
 
Studzienna zatrzymała serię zwycięstw Pawłowa

Po zwycięstwie z Zabełkowem LKS Pawłów kontynuował swój zwycięski marsz pokonując kolejno zespół z Płoni gdzie autorami bramek byli Andrzej Wiglenda (2) oraz Mateusz Pientka. Mecz ten na początku nie układał się po myśli gospodarza. Gdyż na początku pierwszej połowy Pawłów stracił bramkę i to właśnie zespół Marka Pikuły musiał odrabiać z niżej notowaną drużyną straty. Ostatecznie w lepszych nastrojach do szatni schodzili zawodnicy gospodarza gdyż prowadzili 2:1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1 i to Pawłów mógł się cieszyć z kolejnego kompletu punktów.

Kolejny mecz to ciężka przeprawa w Pietraszynie z beniaminkiem i czerwoną latarnia ligi. Przez 44 minuty żadnej drużynie nie udało się zdobyć bramki. Dopiero w 45 min. sztuka ta udała się zawodnikom z Pawłowa. Strzelcem bramki został Paweł Kocur.  Zaraz po przerwie prowadzenie zwiększył Andrzej Wiglenda, który zdobył bramkę po strzale w długi róg uprzednio przeprowadzając indywidualną akcję skrzydłem i mijając 5 zawodników. Kropkę nad „i” postawił Mateusz Węglorz strzelając trzeciego gola dla zespołu gości oraz swojego pierwszego w sezonie. Mimo prowadzenia Pawłowa końcówka ostatecznie należała do zespołu Pietraszyna, który zdołał strzelić jeszcze 2 bramki. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem 3:2 dla zespołu prowadzonego przez trenera Marka Pikułę.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 164
 
 
Tenis Stołowy
Aktualności
Skład
Terminarz i Wyniki
Tabela
Archiwum
Top 10 typujących
Klasa B 2012/2013
  Name P
1. Paweł 193
2. luka 172
3. rafal 168
4. andrew 155
5. adi1971 144
6. josef 126
7. patrick28 126
8. alexander89 118
9. shaqiri99 110
10. madzia 95
Sondy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 63
Wizyt dzisiaj: 60
Wizyt przez miesiąc: 958
Wizyt wszystkich: 228168
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!