LKS Pawłów
Aktualności
Informacje
Historia
Galeria
Forum
Księga gości
Piłka Nożna
Seniorzy
Juniorzy starsi
Archiwum
Seniorzy: poprzednie sezony
Juniorzy: poprzednie sezony
Kompletne archiwum
Logowanie

Hasło?
Aktualności arrow Seniorzy
Następne spotkanie

Seniorzy
Zakończenie rozgrywek ligowych na rok 2010

Tradycyjnie już po zakończeniu rundy jesiennej w piłce nożnej, w świetlicy w Pawłowie odbyło się oficjalne spotkanie, w którym udział wzięli prezes LKS-u Pawłów – Ryszard Schmidt, trener Marek Pikuła, kierownik drużyny Brunon Zuber i oczywiście piłkarze lokalnego klubu (seniorzy i juniorzy).

Na owym spotkaniu zostały podsumowane rozgrywki ligowe juniorów i seniorów, ogłoszono konkursy związane z LKS-em Pawłów, o których mowa będzie w odrębnym artykule, a także zostały omówione kwestie dotyczące zbliżającego się wielkimi krokami stulecia klubu.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
Czytaj całość
 
Zapowiedź XV. kolejki

Tak więc nadszedł czas na ostatnie spotkanie ligowe w piłce nożnej w tym roku, po którym to piłkarzy czeka 4-miesięczna przerwa w rozgrywaniu meczy. Ale nie oznacza to, że mają oni „ferie zimowe”, wręcz przeciwnie – trener wykorzystuje tę przerwę na treningi ( na boisku, a gdy nadejdzie ostrzejsza zima to treningi odbywają się na sali sportowej), aby jak najlepiej przygotować swoich podopiecznych do rundy wiosennej.  No i oczywiście nie może zabraknąć meczy towarzyskich w tym okresie.

Napisz komentarz (4 Komentarze)
Czytaj całość
 
Zapowiedź XIII. kolejki

Przyszedł czas rozegrać XIII kolejkę B-klasy, w której to LKS Pawłów uda się do Chałupek, by rozegrać mecz z drużyną z ostatniego miejsca tej klasy rozgrywkowej. LKS Chałupki zmaga się z podobnym problemem co drużyna z Pawłowa jakiś czas temu, a mianowicie nie potrafią zdobywać punktów w spotkaniach wyjazdowych, w związku z czym wszystkie 6 pkt zdobyli w meczach jako gospodarz.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
Czytaj całość
 
Zapowiedź XII. kolejki

Kolejny mecz będzie drugim spotkaniem z rzędu, w którym Pawłów gra jako gospodarz i ten mecz będzie dobrą okazją dla drużyny LKS Pawłów na podtrzymanie zwycięskiej passy, ponieważ po ostatnim domowym zwycięstwie 3:0 nad drużyną LKS Lyski przyszła pora na teoretycznie słabszego rywala od Lysek, a mianowicie LKS Pstrążna.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
Czytaj całość
 
LKS Pawłów 3:0 LKS Lyski

Gra z tyłu na zero zapewniła gospodarzom spokojne zwycięstwo w meczu z Lyskami. Dla wnikliwych można dodać, że było to pierwsze spotkanie w lidze w tym sezonie, w którym Pawłów nie stracił bramki, a to zwycięstwo było już trzecim z rzędu. Oczywiście nie umknęło to naszemu trenerowi, który na konferencji pomeczowej zadeklarował: „było to nasze trzecie zwycięstwo z rzędu i mam nadzieję, że jeszcze długo będziemy szli zwycięską drogą, ale nie możemy być zbyt pewni siebie”.

Napisz komentarz (3 Komentarze)
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 54 z 153
 
 
Tenis Stołowy
Aktualności
Skład
Terminarz i Wyniki
Tabela
Archiwum
Top 10 typujących
Klasa B 2012/2013
  Name P
1. Paweł 193
2. luka 172
3. rafal 168
4. andrew 155
5. adi1971 144
6. josef 126
7. patrick28 126
8. alexander89 118
9. shaqiri99 110
10. madzia 95
Sondy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 42
Wizyt dzisiaj: 3
Wizyt przez miesiąc: 1160
Wizyt wszystkich: 229778
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!