O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności arrow Rozrywka
Rozrywka
VII edycja typowania wyników piłkarskich

Zapraszamy do kolejnej edycji typowania wyników tym razem na szczeblu A-klasy.

Typuj wyniki

Punkty kolejki

Ranking

Menu użytkownika

Pamiętaj, aby przed oddawaniem typów jak i wejściem do Menu użytkownika uprzednio się zalogować!

Aby wprowadzić dane w swoim menu użytkownika należy kliknąć lewym przyciskiem myszy ikonę Edytuj widocznej obok nazwy użytkownika.

 

Nie wiesz jak typować? Zajrzyj do naszego Poradnika!

Napisz komentarz (1 Komentarze)
 
VI edycja typowania wyników piłkarskich wystartowała!

Rusza już VI edycja typowania wyników piłkarskich na stronie pawlow.eu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oddawania swoich typów!

Zasady gry w obecnej wersji typera są identyczne jak w minionej, 5 edycji typowania. Podobnie jak poprzednie posiada konto użytkownika, które pozwala na przeglądanie informacji o sobie i innych użytkownikach, wgrywaniu avatarów oraz przede wszystkim wytypowaniu mistrza ligi o czym warto pamiętać przed rozpoczęciem pierwszej kolejki. Poprawny typ mistrza klasy B pozwoli zainkasować użytkownikowi dodatkowe 20 punktów (w poprzednich edycjach było to 10 punktów), które może okazać się decydujące w ostatecznym rozrachunku. Podobnie jak w poprzedniej edycji typowania obstawiamy dokładne wyniki spotkań. Za każdy dokładnie wytypowany wynik można otrzymać 3 punkty. W przypadku poprawnego wskazania zwycięzcy spotkania lub remisu (przez wpisanie odpowiedniej liczby bramek dla każdej z drużyn) użytkownik otrzyma 1 punkt. Ponadto, przed rozpoczęciem można wskazać Jokera. Joker oznacza spotkanie bonusowe, za które w przypadku wskazania poprawnie dokładnego wyniku spotkania dodane zostanie 5 punktów. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące typowania, można znaleźć w dziale Rozrywka w zakładce VI Typowanie wyników piłkarskich.

Po raz kolejny na koniec sezonu dla najlepiej typujących przewidziano nagrody.

Napisz komentarz (5 Komentarze)
 
VI edycja typowania wyników piłkarskich

Zapraszamy do typowania wyników B-klasy.

Typuj wyniki

Punkty kolejki

Ranking

Menu użytkownika

Menu użytkownika jest w chwili obecnej w pełni funkcjonalne. Prosimy nie przejmować się ostrzeżeniami w języku angielskim. Menu jest w trakcie budowy i w najbliższym czasie postaramy się je w pełni uporządkować.

Pamiętaj, aby przed oddawaniem typów jak i wejściem do Menu użytkownika uprzednio się zalogować!

Aby wprowadzić dane w swoim menu użytkownika należy kliknąć lewym przyciskiem myszy ikonę Edytuj widocznej obok nazwy użytkownika.

 

Nie wiesz jak typować? Zajrzyj do naszego Poradnika!

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
Koniec V edycji typowania

Puchar 17. czerwca zakończył się sezon rozgrywek piłkarskich w klasie B. Wraz z nim zakończyła się kolejna edycja typowania wyników na stronie pawlow.eu. Najlepsza trójka typujących otrzyma piłki, które zostaną wręczone podczas pierwszego meczu ligowego rozgrywanego w Pawłowie.

Napisz komentarz (4 Komentarze)
Czytaj całość
 
Podsumowanie rundy jesiennej w V edycji typowania wyników piłkarskich klasy B
PucharWraz z końcem rundy jesiennej zakończył się pierwszy etap V typowania wyników piłkarskich, który znacznie różni się od poprzednich rozgrywek.
 
W obecnej edycji typowania do tej pory udział wzięło 22 uczestników. 18 użytkowników typuje stosunkowo regularnie (nie mniej niż 80 obstawionych meczów ze 120 wszystkich rozegranych do tej pory). Do ścisłej czołówki należy aż piątka graczy, których dzieli co najwyżej jedenaście punktów (do tej pory rekord zdobytych punktów w jednej kolejce wynosi 12). Również gracze z niższych miejsc mają ciągle szansę na zwycięstwo, gdyż w niniejszej edycji o wiele łatwiej jest odrobić straty do czołówki trafnie typując dokładne wyniki spotkań. Ponadto, do zdobycia jest 20 punktów za poprawny typ na mistrza klasy B. W przypadku zwycięstwa w lidze odniesionego przez obecnego lidera - LKS Studzienna nikt nie zdobędzie bonusu. Poważną zmianę w rankingu sprawi jednak zwycięstwo obecnego wicelidera rozgrywek - drużyny KS Naprzód Borucin, na którą typowała większość uczestników. Do jeszcze większego zamieszania w klasyfikacji doprowadzi zdobycie mistrzostwa klasy B przez LKS Pawłów...
Napisz komentarz (0 Komentarze)
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 15
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Co sądzisz o zmienionych zasadach typera na stronie?
 
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 63
Wizyt dzisiaj: 58
Wizyt przez miesiąc: 956
Wizyt wszystkich: 228166
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!