O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności arrow Sport arrow Kolarstwo
Kolarstwo 2010

Kolarze 2010 Jest wiele dyscyplin uprawianych przez naszą młodzież, jedną z nich jest kolarstwo. Aktualnie w tej dyscyplinie jest przerwa między sezonami i czas na podsumowanie poprzedniego sezonu.
W poprzednim sezonie tę dyscyplinę sportu uprawiało dwóch mieszkańców naszej wsi. Byli to Łukasz i Szymon Strzeduła, którzy startowali w kategorii Elita (Łukasz) i kategorii Junior (Szymon). Był to bardzo burzliwy sezon dla obu zawodników.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
Czytaj całość
 
Nasi kolarze w sezonie 2008

Jest wiele dyscyplin uprawianych przez naszą młodzież, jedną z nich jest kolarstwo. Nasi kolarze to: Agnieszka Zając (Juniorka), Tomasz Strzeduła (Junior), Szymon Strzeduła (Junior młodszy) - należący do CK Ziemia Raciborska, oraz Łukasz Strzeduła (Orlik), który należy do MGLKS Błękitni DOBRAWA Koziegłowy. Praktycznie od kwietnia do października ścigają się oni na szosach całej Polski oraz za granicą, natomiast Tomasz ściga się również na torze.

Zawodnicy z Pawłowa w swoich dorobkach mają wiele medali Mistrzostw Śląska i wygranych wyścigów. Jednym z największych sukcesów jest  zdobycie w ubiegłym roku przez Tomasza Strzedułe 4. miejsca w Mistrzostwach Polski na torze w sprintach. W ubiegłym roku Szymon i Łukasz Strzeduła wygrali klasyfikacje challenge'u Śląska. Wszyscy nasi zawodnicy należą do kadry Śląska, a ponadto Tomasz Strzeduła należy do kadry Polski na Torze, a Łukasz Strzeduła kadry Polski LZS.

W tym roku oczekujemy równie dobrych wyników jak w latach ubiegłych. Zawodnicy z Pawłowa w tym roku nastawiają się szczególnie na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w czerwcu i Górskie Mistrzostwa Polski, które odbędą się w ostatnim tygodniu lipca w Podgórzynie koło Karpacza. Wyniki naszych zawodników można znaleźć na stronach: http://szkol.ovh.org, http://www.pzkol.pl, http://strony.aster.pl/andrzejgodlewski.

Wszystkich chętnych do uprawiania kolarstwa prosimy o kontakt z naszymi zawodnikami lub z dyrektorem ZSP Pawłów.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 42
Wizyt dzisiaj: 3
Wizyt przez miesiąc: 1160
Wizyt wszystkich: 229778
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!