O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności arrow Organizacje arrow Grupa taneczna Reflex
Grupa taneczna Reflex 2010
Reflex 2010Już dawno nie było informacji o zespole „Reflex”, ale nie ma powodu do obaw, grupa nadal istnieje, a nawet rozwija się. W czerwcu b.r., za namową Wójta Gminy Pietrowice Wielkie, w ramach zespołu została utworzona grupa mażoretek. Napisz komentarz (0 Komentarze)
Czytaj całość
 
Grupa taneczna REFLEX

Grupa taneczna „REFLEX”

Reflex
Zespół działa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pawłowie, powstał we wrześniu 2004 roku, skład tworzyło 16 dziewczyn ze szkoły podstawowej w Pawłowie. Obecnie istnieją dwa składy zespołu: I – starszy, do którego należą gimnazjalistki i licealistki: Sandra Gwóźdź, Katharina Kuroczik, Celina Lazar, Ewelina Malcharczyk, Justyna Pientka, Marta Przybyła, Ewelina Wieder, Andrea Wilczek i Anna Zając; II – młodszy, w skład którego wchodzą uczennice klas I – VI: Paulina Burdzik, Patrycja Foitzik, Aneta Grabowska, Nicola Gwóźdź, Simona Kuroczik, Teresa Kusz, Eva Lazar, Barbara Pawełkiewicz, Andrea Pitrasz, Łucja Przybyła, Aleksandra Schmidt, Emilia Strzeduła, Jolanta Wilczek, Martyna Wilczek, Magdalena Zając, Jessica Zuber. Dziewczyny brały już udział w kilku festiwalach:Reflex

- Spotkania Taneczne Euroregionu Silesia „Silesia Dance” w Głubczycach (2005),

- V Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Ziemi Raciborskiej (2005) – zespół wygrał festiwal zajmując II miejsce,

- VII Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Ziemi Raciborskiej (2007) – zespół zajął I miejsce,

- VIII Powiatowy Festiwal Szkolnych Zespołów Artystycznych w Raciborzu (2007),

Ponadto grupa uczestniczyła w trzech edycjach Gminnych Przeglądów Tanecznych organizowanych w ramach Eko-Wystawy, brała też udział w roku 2006 i 2007 w festiwalu „Śląsk Kraina Wielu Kultur” oraz prezentowała się na festynach i dożynkach w Kornicach, Makowie, Pawłowie, Pietrowicach Wielkich, Samborowicach i Żerdzinach.

Na czerwiec b.r. dziewczyny zostały zaproszone, wraz z delegacją mieszkańców Gminy Pietrowice Wielkie na występy w Liederbach, niemieckiej gminie, z którą gmina Pietrowice Wielkie nawiązała partnerstwo.

„REFLEX” to zespoły tańca nowoczesnego, w swoim programie mają 11 układów tanecznych. Miejsce do ćwiczeń udostępnia szkoła w Pawłowie. Opiekunem grup jest Agnieszka Malcharczyk.

Aktualne zdjęcia zespołu dostępne w Galerii.

Autor: Agnieszka Malcharczyk 

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 42
Wizyt dzisiaj: 3
Wizyt przez miesiąc: 1160
Wizyt wszystkich: 229778
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!