O Pawłowie
Aktualności
O naszej wsi
Historia
Galeria
W mediach
W Pawłowie
Parafia
Organizacje
Oświata
Sport
Atrakcje
Gospodarka
Po godzinach
Rozrywka
Forum
Księga gości
Poradniki
Kontakt
Logowanie

Hasło?
Aktualności arrow Sport
Sport
Sport w Pawłowie

Pawłów to prawdopodobnie jedna z najbardziej usportowionych wiosek w regionie. Tradycyjnie istnieje przy miejscowym LKSie sekcja piłki nożnej (w dwóch kategoriach wiekowych), jak również sekcja tenisa stołowego
Działa tutaj również nieoficjalna i dosyć egzotyczna sekcja eSport’u. Nieoficjalna, ponieważ nie istnieje jeszcze w Polsce – w przeciwieństwie do zachodu i dalekiego wschodu – żaden związek eSportu. Jesteśmy więc pionierami pod tym względem w regionie, a może nawet i w kraju (na dzień dzisiejszy nie zna google.pl żadnego polskiego klubu sportowego z tą sekcją).

Zapraszamy na stronę internetową LKSu .

W Pawłowie mamy również bardzo dobrych kolarzy, występujących w barwach CK Ziemia Raciborska oraz MGLKS Błękitni DOBRAWA Koziegłowy. Poza wieloma wygranymi wyścigami i medalami, należy podkreślić fakt, że wszyscy nasi kolarze należą do kadry Śląska a dwóch nawet do kadry Polski. Więcej o kolarzach można poczytać tutaj.

A że nie musimy się martwić o kolejne sukcesy sportowe w przyszłości, świadczą fenomenalne sukcesy naszych szkolnych sportowców, wygrywających turniej po turnieju - począwszy od piłki nożnej, przez tenis stołowy, aż po piłkę ręczną. Można o nich poczytać na stronie sportu szkolnego: www.pawlow.pl.tl.

Napisz komentarz (0 Komentarze)
 
 
 
Aktualności LKS
Obraz losowy
Sondy
Ilość odwiedzin
Wizyt wczoraj: 63
Wizyt dzisiaj: 60
Wizyt przez miesiąc: 958
Wizyt wszystkich: 228168
 
 
 
© Pawlow.eu Team 2008 powered by Joomla!